En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارشی از آلوده بودن آب شرب تهران نداشته‌ایم

گزارشی از آلوده بودن آب شرب تهران نداشته‌ایم فرماندار تهران گفت‌: آب شرب تهران توسط اداره کل آب و فاضلاب شهر تهران و اداره استاندارد مورد آزمایش قرار می‌گیرد و تاکنون گزارشی به فرمانداری ارسال نشده است.
چهارشنبه 28 آبان 1393

فرماندارتهران: کاهش آلودگی هوای تهران با کمک مردم و تمام دستگاه ها ممکن است

 فرماندارتهران: کاهش آلودگی هوای تهران با کمک مردم و تمام دستگاه ها ممکن است فرماندارتهران گفت: کاهش آلودگی هوای تهران با همکاری تمامی دستگاه ها و با کمک مردم محقق می شود.
چهارشنبه 28 آبان 1393


آب شرب پایتخت مشکلی ندارد

<br />آب شرب پایتخت مشکلی ندارد سید حسین هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به اینکه امروز در شورای شهر موضوع غیر استاندارد بودن آب تهران مطرح شده و اعلام کرده اند شهروندان آب معدنی بخورند گفت: بر اساس آخرین اطلاعات از سازمان استاندارد آب شهر تهران سالم و استاندارد است.
سه شنبه 27 آبان 1393

آغاز پروژه‌ جدید در شهر تهران منوط به اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است/یک میلیون خودروی فرسوده باید از رده خارج شود

آغاز پروژه‌ جدید در شهر تهران منوط به اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است/یک میلیون خودروی فرسوده باید از رده خارج شود فرماندار تهران گفت: با تخصیص اعتبارات به پروژه‌های عمرانی امید است اکثر پروژه‌ها به بهره‌برداری برسد و تا اتمام تمام پروژه‌ها، پروژه جدیدی را در شهرستان تهران آغاز نمی‌کنیم.
سه شنبه 27 آبان 1393

معاون فرماندار تهران: مشکلات محله هرندی تهران اجتماعی است با نگاه امنیتی درست نمی شود

معاون فرماندار تهران: مشکلات محله هرندی تهران اجتماعی است با نگاه امنیتی درست نمی شود معاون انتظامی، امنیتی فرماندار تهران گفت: مشکلات محله هرندی در منطقه دروازه غار تهران، اجتماعی است و نباید با دید امنیتی به این مشکلات نگاه کرد.
سه شنبه 27 آبان 1393

بازار میوه و تره‌بار پس از 20 سال ساماندهی شد/فروشندگان میوه بدون فاکتور مشخص جریمه می‌شوند

بازار میوه و تره‌بار پس از 20 سال ساماندهی شد/فروشندگان میوه بدون فاکتور مشخص جریمه می‌شوند معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری تهران از ساماندهی بازار میوه و تره‌بار پس از 20 سال خبر داد و گفت: از شنبه هفته آینده فروشندگانی که بدون فاکتورهای متحدالشکل اقدام به فروش میوه کنند جریمه می‌شوند.
دوشنبه 26 آبان 1393

هوای پایتخت همچنان در شرایط ناسالم / هشدار به بیماران، سالمندان و کودکان

هوای پایتخت همچنان در شرایط ناسالم / هشدار به بیماران، سالمندان و کودکان سخنگوی مرکز کنترل کیفیت هوای تهران از ادامه شرایط ناسالم در هوای پایتخت خبر داد.
دوشنبه 26 آبان 1393

جلسه کمیته اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران

جلسه کمیته اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران جلسه کمیته اجرایی و امور اعضاء، به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و به ریاست ایمان قربانی مشاور فرماندار و رئیس روابط عمومی فرمانداری تهران برگزار گردید
دوشنبه 26 آبان 1393

استاندارتهران:درست عمل کردن به سیاست های اصل 44 انقلاب عظیمی در کشور ایجاد می کرد

استاندارتهران:درست عمل کردن به سیاست های اصل 44 انقلاب عظیمی در کشور ایجاد می کرد استاندارتهران با انتقاد ازدرست عمل نکردن به سیاست های اصل 44 قانون اساسی گفت: اگر به این اصل درست عمل شده بود انقلاب عظیمی در کشور ایجاد می کرد.
دوشنبه 26 آبان 1393

استاندارتهران: مذاکرات ایران با گروه 5+1 هرنتیجه ای که داشته باشد تولید کنندگان آماده باشند

استاندارتهران: مذاکرات ایران با گروه 5+1 هرنتیجه ای که داشته باشد تولید کنندگان آماده باشند استاندار تهران گفت: مذاکرات ایران با گروه 5+1 در سوم آذر چه به نتیجه برسد و چه نتیجه مطلوب را در پی نداشته باشد تولید کنندگان و صادرکنندگان آماده باشند.
دوشنبه 26 آبان 1393