En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

وعده‌های طرف مقابل در مذاکرات پوچ است/در پیچ حساس تاریخی قرار داریم/ انتقاد از تعطیلات تابستانی مجلس در شرایط توافق هسته‌ای

وعده‌های طرف مقابل در مذاکرات پوچ است/در پیچ حساس تاریخی قرار داریم/ انتقاد از تعطیلات تابستانی مجلس در شرایط توافق هسته‌ای امام جمعه موقت تهران با انتقاد از تعطیلات مجلس در شرایط مذاکرات و توافق هسته‌ای تأکید کرد: ایران با تحریم‌ها از پا نمی‌نشیند و ما دست برتر را در مذاکرات هسته‌ای داریم.
شنبه 6 تير 1394

معاون فرماندار تهران: دهیاران شرکت تعاونی دهیاری ها را شکل دهند

 معاون فرماندار تهران: دهیاران شرکت تعاونی دهیاری ها را شکل دهند معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران گفت: دهیاران شهرستان تهران برای تشکیل سریعتر شرکت تعاونی دهیاری ها گام بردارند.
شنبه 6 تير 1394

استان تهران چهارهزار و538 شهید گمنام دارد

 استان تهران چهارهزار و538 شهید گمنام دارد معاون اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران با بیان اینکه استان چهار هزار و 538 شهید گمنام دفاع مقدس دارد گفت: این شهدا در 153 نقطه سطح استان تهران به خاک سپرده شده اند.
چهارشنبه 3 تير 1394

فاز اول میدان راه‌آهن به زودی افتتاح می‌شود

فاز اول میدان راه‌آهن به زودی افتتاح می‌شود شهرداری منطقه 11 از افتتاح فاز اول بازسازی میدان راه‌آهن با مساحت 340 متر مربع خبر داد.
چهارشنبه 3 تير 1394

خدمات رایگان شرکت اتوبوسرانی به مناسبت هفتم تیر

 خدمات رایگان شرکت اتوبوسرانی به مناسبت هفتم تیر شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت سالگرد شهدای هفتم تیر به شهروندان خدمات رسانی ویژه و رایگان ارائه می دهد.
چهارشنبه 3 تير 139470درصد ظرفیت مراکز معاینه‌فنی خالیست/ کنترل معاینه فنی خودروها با دوربین‌های ترافیکی

<br /><br />70درصد ظرفیت مراکز معاینه‌فنی خالیست/ کنترل معاینه فنی خودروها با دوربین‌های ترافیکی مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از تشدید برخورد پلیس با خودروهای فاقد معاینه فنی مشمول خبر داد.
چهارشنبه 3 تير 1394

هوای تهران در شرایط ناسالم باقی ماند

 هوای تهران در شرایط ناسالم باقی ماند مدیر روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوا شهرداری تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با وجود کاهش تمام آلاینده ها همچنان برای گروه های حساس جامعه در شرایط ناسالم است.
چهارشنبه 3 تير 1394


ناصربخت:
تلاش فرمانداری تهران برای ملغی شدن برخی از مصوبه های زیان بار کمیسیون ماده 5

<br />ناصربخت:<br />تلاش فرمانداری تهران برای ملغی شدن برخی از مصوبه های زیان بار کمیسیون ماده 5 معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران با تاکید بر این که کوتاه ترین و البته مخرب ترین راه برای کسب درآمد در شهر، فروش تراکم و تغییر کاربری است، گفت: فرمانداری تهران در صدد است آن دسته از تغییر کاربری و ساخت و سازهای شهری که بر اساس رای کمیسیون ماده 5 در دوره گذشته مجوز خود را دریافت کرده اند و اکنون اجرا آنها به مصلحت شهر نیست را پیش از ورود به ساخت پروژه ملغی کند.
سه شنبه 2 تير 1394

معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران :فرمانداری دغدغه انتقال کارخانه پارس قو از تهران را دارد/ خروج شرکت شهرک‌های صنعتی از پایتخت

معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران :فرمانداری دغدغه انتقال کارخانه پارس قو از تهران را دارد/ خروج شرکت شهرک‌های صنعتی از پایتخت معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران با بیان این که انتقال شرکت شهرک‌های صنعتی در دستور کار فرمانداری تهران است، گفت: بررسی انتقال کارخانه پارس قو از تهران تنها یک سال است که به صورت جدی دنبال می‌شود. پس از انجام فرآیند لازم انتقال این کارخانه به طور جدی در دستور کار فرمانداری قرار دارد.
سه شنبه 2 تير 1394

آمادگی شرکت اتوبوسرانی تهران برای انتقال شهروندان به نمایشگاه قرآن

آمادگی شرکت اتوبوسرانی تهران برای انتقال شهروندان به نمایشگاه قرآن شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آمادگی ناوگان حمل و نقل شهری خود برای انتقال شهروندان تهرانی از سوم تیرماه به نمایشگاه قرآن خبر داد.
سه شنبه 2 تير 1394