En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برپایی ایستگاه‌های افطاری ساده در معابر غربی پایتخت

برپایی ایستگاه‌های افطاری ساده در معابر غربی پایتخت شهردار منطقه 9 با اشاره به ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان از برپایی ایستگاه های افطاری ساده در معابر سطح محدود خبر داد.
دوشنبه 8 تير 1394

دمای هوای استان تهران به 42 درجه می رسد

 دمای هوای استان تهران به 42 درجه می رسد اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش پنج درجه ای هوا در بیشتر مناطق این استان خبر داد.
دوشنبه 8 تير 1394

مزار شهید بهشتی و 72 تن یارانش در بهشت زهرا (س) عطرافشانی شد

 مزار شهید بهشتی و 72 تن یارانش در بهشت زهرا (س) عطرافشانی شد بمناسبت هفتم تیرماه و در سالروز شهادت شهید دکتر بهشتی و 72 تن از یاران با وفایش روزیکشنبه مزار این شهیدان بزرگوار در بهشت زهرا (س) گلباران و عطر افشانی شد.
يکشنبه 7 تير 1394

گرد و غبار هوای پایتخت را آلوده تر کرد

 گرد و غبار هوای پایتخت را آلوده تر کرد مدیر روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوا شهرداری تهران گفت: با افزایش میانگین غلظت تمام آلاینده ها شاخص کیفیت هوای تهران برای دومین روز متوالی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت و هوای آن بر اثر گردو غبار آلوده تر شد.
يکشنبه 7 تير 1394

زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات در تهران به صورت الکترونیکی آماده می شود

 زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات در تهران به صورت الکترونیکی آماده می شود مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران گفت: زیرساخت های لازم برای برگزاری الکترونیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه تهران درحال فراهم شدن است.
يکشنبه 7 تير 1394

توزیع نان رایگان در سطح محلات مرکزی پایتخت

توزیع نان رایگان در سطح محلات مرکزی پایتخت معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 6 از توزیع نان رایگان تا پایان ماه رمضان در طرح نانوایی‌های صلواتی دراین منطقه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.
يکشنبه 7 تير 1394

تداوم آلودگی هوای پایتخت/هوا برای گروه های حساس ناسالم است

 تداوم آلودگی هوای پایتخت/هوا برای گروه های حساس ناسالم است مدیر روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای شهرداری تهران گفت: شاخص کیفیت هوای پایتخت برای چهارمین روز متوالی برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار گرفته است.
شنبه 6 تير 1394

در آیینی با حضور وزیر نیرو از نماد (اِلمان) شهری و موسیقی آب در تصفیه خانه 3و4 منطقه تهرانپارس رونمایی شد.

در آیینی با حضور وزیر نیرو از نماد (اِلمان) شهری و موسیقی آب در تصفیه خانه 3و4 منطقه تهرانپارس رونمایی شد. نماد شهری آب با عنوان «چتر وارونه» برگزیده جشنواره هنرهای شهری ایران است و موسیقی پاپ ارکسترال اختصاصی آب نیز با عنوان «آخرین قطره آب» با خوانندگی مجید اخشابی تهیه شده است.
شنبه 6 تير 1394

ایستگاه متروی عبدل آباد تهران دوشنبه افتتاح می شود

 ایستگاه متروی عبدل آباد تهران دوشنبه افتتاح می شود مدیر روابط عمومی شرکت مترو تهران و حومه از افتتاح ایستگاه متروی عبدل آباد در خط سه مترو پایتخت در روز دوشنبه این هفته با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهری خبر داد.
شنبه 6 تير 1394

اسامی اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرتهران

اسامی اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرتهران اسامی اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهر تهران به شرح ذیل اعلام می گردد:
شنبه 6 تير 1394