En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پل کن تا پایان مهر بهره‌برداری می شود

پل کن تا پایان مهر بهره‌برداری می شود تحریریه خبر-شهردار منطقه ۱۸ تهران از افتتاح و بهره‌برداری پل روگذر ۴۵ متری کن (پروژه شهید بروجردی) تا پایان مهر ماه ۹۸ خبر داد.
چهارشنبه 24 مهر 1398

احداث پارکینگ طبقاتی در دل بافت فرسوده تهران

 احداث پارکینگ طبقاتی در دل بافت فرسوده تهران تحریریه خبر-شهردار منطقه ۱۸ شهرداری تهران در مورد احداث یک پارکینگ طبقاتی در محله یافت آباد، گفت: پارکینگ طبقاتی شهید باقری در دل بافت فرسوده همزمان با افتتاح پل روگذر کن کلنگ‌زنی می‌شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، این پارکینگ طبقاتی با ظرفیت ۴۰۰ دستگاه خودرو در میدان شهید باقری در خیابان زندیه قرار دارد.
چهارشنبه 24 مهر 1398

رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران: قیمت بالای برخی شیرینی های مرغوب به دلیل متریال مرغوب است

 رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران:  قیمت بالای برخی شیرینی های مرغوب به دلیل متریال مرغوب است تحریریه خبر- رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران در خصوص فعالیت قنادی‌های لاکچری و فروش شیرینی‌های خاص با قیمت‌های بسیار بالا گفت: در برخی از شیرینی‌ها با توجه به نوع آن‌ها، از متریال خاص، مغزها و شکلات‌های بسیار مرغوب استفاده می‌شود و طبیعی است که با توجه به هزینه تمام‌شده بالای این شیرینی‌ها، قیمت آن‌ها نیز بالا باشد، ولی این به معنای عدم نظارت ما با این قبیل شیرینی‌ها نیست.
چهارشنبه 24 مهر 1398

برگزاری هجدهمین نشست «چهارشنبه‌های تهران»

برگزاری هجدهمین نشست «چهارشنبه‌های تهران» تحریریه خبر- هجدهمین نشست «چهارشنبه‌های تهران» به بررسی ابعاد تاریخی، فرهنگی و گردشگری خیابان سی تیر اختصاص دارد. این برنامه امروز ۲۴ مهر ۱۳۹۸ در باغ کتاب برگزار می‌شود.
چهارشنبه 24 مهر 1398

تقدیر رئیس جمهور از نفرات برتر کنکور سراسری در دانشگاه تهران

تقدیر رئیس جمهور از نفرات برتر کنکور سراسری در دانشگاه تهران تحریریه خبر- رئیس جمهور با حضور در دانشگاه تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها، با اهدای لوح تقدیر از نفرات برگزیده کنکور سراسری تقدیر کرد.
چهارشنبه 24 مهر 1398

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها در دانشگاه تهران برگزار شد

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها در دانشگاه تهران برگزار شد تحریریه خبر- مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور صبح امروز با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران برگزار شد.
چهارشنبه 24 مهر 1398

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ: برای تسهیل تردد در راهپیمایی جاماندگان اربعین ،محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهیم کرد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ: برای تسهیل  تردد در راهپیمایی جاماندگان اربعین ،محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهیم کرد تحریریه خبر- "سردار محمدرضا مهماندار" درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین اظهار کرد: راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی یکی از بزرگترین راهپیمایی‌هایی کشور است که در پایتخت انجام می‌شود، حال با توجه به اینکه روز شنبه اربعین حسینی را در پیش رو داریم محدودیت‌های ترافیکی را برای تسهیل در تردد شهری اعمال خواهیم کرد.
چهارشنبه 24 مهر 1398

خدمات شرکت اتوبوسرانی شهر تهران در مراسم جاماندگان اربعین

خدمات شرکت اتوبوسرانی شهر تهران در مراسم جاماندگان اربعین تحریریه خبر-شرکت اتوبوسرانی شهر تهران تمهیدات ویژه این نهاد برای برگزاری پیاده روی جاماندگان اربعین را تشریح کرد.
چهارشنبه 24 مهر 1398

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران برگزار شد

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران برگزار شد تحریریه خبر- جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران با هماهنگی معاونت امنیتی انتظامی فرمانداری تهران و با حضور نمایندگان اصناف و مسئولین دستگاه های ذی ربط در فرمانداری تهران برگزار شد.
چهارشنبه 24 مهر 1398

رئیس اداره علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ :خودرو‌های آتش نشانی دارای مسیر اختصاصی می‌شوند

رئیس اداره علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ :خودرو‌های آتش نشانی دارای مسیر اختصاصی می‌شوند تحریریه خبر- رئیس اداره علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اختصاص مسیر برای خودروهای آتش نشانی و انجام اقدامات ترافیکی جهت تسهیل و تسریع در ماموریت‌های ایستگاه‌های آتش نشانی خبر داد.
چهارشنبه 24 مهر 1398