En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نماز ماندگارترین سرمایه انسان است

نماز ماندگارترین سرمایه انسان است مراسم تقدیر از فعالان نمازخوان برتر فرمانداری تهران با حضور عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران برگزار شد.
سه شنبه 5 اسفند 1393

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تهران

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تهران تدبیر دولت در بخش بهداشت و درمان مشکلات را کاهش داده است.
سه شنبه 5 اسفند 1393

مسافران نوروزی درشش مسیر ورودی پایتخت اسکان می یابند

 مسافران نوروزی درشش مسیر ورودی پایتخت اسکان می یابند معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه محدودیتی برای اسکان مسافران نوروزی در پایتخت نداریم گفت: مسافران نوروزی درشش مسیر ورودی شهر تهران، اسکان داده می شوند.
سه شنبه 5 اسفند 1393

دانش آموزان خیر مدرسه ساز در تهران مدرسه احداث کردند

 دانش آموزان خیر مدرسه ساز در تهران مدرسه احداث کردند رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور با بیان اینکه فرهنگ حسنه مدرسه سازی به دانش آموزان نیز منتقل شده افزود: دانش آموزان خیر مدرسه ساز در تهران مدرسه احداث کردند.
سه شنبه 5 اسفند 1393

تهران امن‌ترین پایتخت در دنیا است/ تمرکززدایی با خروج کارمندان از تهران محقق نمی‌شود

تهران امن‌ترین پایتخت در دنیا است/ تمرکززدایی با خروج کارمندان از تهران محقق نمی‌شود فرمانده نیروی انتظامی کل کشور گفت: بر اساس آمارهای منتشر شده تهران جزو امن‌ترین پایتخت در دنیا است.
دوشنبه 4 اسفند 1393

سردار صفوی: انتقال پایتخت ممکن نیست

 سردار صفوی: انتقال پایتخت ممکن نیست دبیرهمایش تمرکززدایی و ساماندهی پایتخت با اشاره به این مطلب که انتقال پایتخت ممکن نیست گفت: مهمترین نیاز شهر تهران تمرکززدایی و ساماندهی است که باید به اساسی ترین دغدغه مسوولان و دولتمردان تبدیل شود.
دوشنبه 4 اسفند 1393

معاون استاندارتهران: یک هزارو600 نانوایی تهران آزاد پز می شوند

 معاون استاندارتهران: یک هزارو600 نانوایی تهران آزاد پز می شوند معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران گفت: یک هزارو600 نانوایی پایتخت در پی نشست تازه شورای آرد و نان تبدیل به آزاد پز می شوند.
دوشنبه 4 اسفند 1393

گزارش تصویری/بازدید فرماندار تهران از مجتمع آموزشی نوآور منطقه 3

گزارش تصویری/بازدید فرماندار تهران از مجتمع آموزشی نوآور منطقه 3 به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران به همراه ایمان قربانی مشاور فرماندار و رئیس روابط عمومی از مجتمع آموزشی دخترانه نوآور منطقه 3 تهران بازدید کردند. این دیدار با حضور دکتر فاضل قائم مقام وزیر آموزش و پرورش و مدیران منطقه 3 برگزار شد و هر کدام از گروه های آموزشی دانش آموزشی گزارشی از وضعیت خلاقیت و ابتکارات خود را ارائه نمودند.
دوشنبه 4 اسفند 1393

مهمترین دغدغه دولتمردان و سیاستمداران تمرکززدایی و ساماندهی پایتخت است

مهمترین دغدغه دولتمردان و سیاستمداران تمرکززدایی و ساماندهی پایتخت است مشاور و دستیار عالی مقام معظم رهبری گفت: مهمترین دغدغه دولتمردان، سیاستمداران و شهرداران و نیاز ما در تهران تمرکززدایی و ساماندهی در پایتخت است.
دوشنبه 4 اسفند 1393

پیام رئیس جمهور به همایش تمرکز زدایی و ساماندهی پایتخت

پیام رئیس جمهور به همایش تمرکز زدایی و ساماندهی پایتخت پیام رئیس جمهور در همایش تمرکز زدایی و ساماندهی پایتخت که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود، قرائت شد.
دوشنبه 4 اسفند 1393