En
 آرشیو اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

کاهش بنزن بنزین و افزایش اکتان و کیفیت بنزین مصرفی تهران

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: اکتان بنزین مصرفی در شهر تهران از 87به 91 رسیده که این امر باعث افزایش کیفیت بنزین و کارکرد بهتر موتور خودروها شده است.
دوشنبه 9 تير 1393

جیره‌بندی آب تهران هنوز قطعی نیست

معاون برنامه‌ریزی استاندار تهران با اشاره به کمبود آب در تهران گفت: در حال حاضر در حال مدیریت منابع آب هستیم و وضعیت هنوز به مرز جیره‌بندی نرسیده است.
دوشنبه 9 تير 1393

پيشنهاد فرماندار تهران: اختصاص حياط فرمانداري براي عرضه محصولات روستايي

مدير سازمان تعاون روستايي استان تهران از هزينه بالاي اجاره غرفه در نمايشگاه هاي طرح ضيافت و كمبود غرفه براي عرضه محصولات روستايي گلايه كرد و فرماندار تهران برای تشویق آقای مدیر از آمادگي براي اختصاص حياط فرمانداري براي فروش محصولات روستايي خبر داد.
دوشنبه 9 تير 1393

ساختار مدیریتی تهران باید اصلاح شود/جاده کن_امامزاده داوود آسفالت می‌شود

فرماندار تهران با اشاره به اینکه ساختار مدیریتی تهران بسیار قدیمی است گفت: ساختار مدیریت تهران باید اصلاح شود.
يکشنبه 8 تير 1393

کاهش یک ساعته زمان طرح زوج و فرد درماه رمضان/ توقیف خودروی روزه خواران

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به کاهش یک ساعته زمان طرح زوج و فرد در ماه مبارک رمضان، گفت: ماموران راهنمایی و رانندگی خودروهای روزه خواران را به عوامل انتظامی تحویل خواهند داد.
يکشنبه 8 تير 1393

جلسه رسیدگی به امور بهداشت و درمان شهرستان تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران صبح امروز جلسه ای با حضور دکتر امامی رضوی معاون وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران و معاونین بخشداران پیرامون مسائل و مشکلات بهداشت و درمان شهرستان تهران برگزار گردید.
يکشنبه 8 تير 1393

توزیع گوشت قرمز کیلویی 15 هزار تومان در 4 نمایشگاه تهران

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران گفت : تمام کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان در ماه مبارک رمضان به طور کامل تأمین شده و گوشت قرمز کیلویی 16 هزارتومانی در دسترس شهروندان است.
يکشنبه 8 تير 1393

تهرانی ها ماهانه 570 میلیارد تومان یارانه می گیرند

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران گفت: هم اکنون سهم مردم استان تهران از دریافت یارانه نقدی در هر ماه 570 میلیارد تومان است که متأسفانه هیچ گونه هدایتی برای استفاده بهینه از این پول صورت نمی گیرد.
يکشنبه 8 تير 1393

بازدید از خانواده های متوفیان حادثه طوفان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عصر روز چهارشنبه غلامحسین آرام معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با همراهی مسئولان اورژانس ، مدیریت بحران و جمعیت هلال احمر و شهرداران مناطق محل زندگی متوفیان حادثه طوفان مورخ 93/3/12 ، با خانواده های بازماندگان این طوفان دیدار نمودند.
شنبه 7 تير 1393

عضو کمیسیون عمران مجلس اعلام کرد:
تلاش شهرداری تهران به تنهایی برای احیای بافت فرسوده در تهران کافی نیست

مطابق قوانین و اسناد بالا دستی 30 سازمان متولی احیای بافت فرسوده هستند که در این میان در پایتخت شهرداری تهران در سال‌های اخیر به وظایف قانونی خود در این حوزه به خوبی عمل کرده است اما در مقابل دولت به عنوان متولی اصلی احیاء بافت های فرسوده از برنامه توسعه کشور عقب مانده است.
شنبه 7 تير 1393