En
 آرشیو اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

استاندار تهران برخورد جدی با متصرفان اراضی عمومی ضروری است

استاندار تهران مجموع احکام صادر شده و اجراشده در رابطه با ساخت و سازهای غیرمجاز را مناسب و جدی تر ازسال های ماقبل عنوان کرد و گفت: برخورد جدی و قانونی با متصرفان اراضی عمومی ضروری است.
يکشنبه 23 شهريور 1393

جلسه ساماندهی اصناف شهرستان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران جلسه ساماندهی اصناف تهران با حضور عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران تشکیل گردید.
شنبه 22 شهريور 1393

بازدید مشاور فرماندار و رئیس اداره بازرسی از روستاهای شهر تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران صبح امروز سید رحیم مرتضوی مشاور فرماندار و رئیس اداره بازرسی فرمانداری تهران به همراه همکاران با حضور در بخش کن و بخش آقتاب شهرستان تهران با بخشدار و پرسنل بخشداری دیدار و از تمام روستاهای تابعه بخش کن و آقتاب بازدید و از نزدیک با مردم، اعضای شورای اسلامی روستا و دهیاران گفتگو و در جریان مشکلات، معضلات و روند ساخت و سازهای روستاها قرار گرفتند و جهت حل مشکلات آنها و پیگیری در این خصوص از مسئولین مربوطه، اقدامات لازم را انجام دادند.
سه شنبه 18 شهريور 1393

فرماندار تهران: هرمنطقه شهرداری تهران به یک مرکز بهداشتی مجهز شود

فرماندار تهران گفت: هرمنطقه شهرداری تهران مجهز به یک مرکز بهداشتی و درمانی شود تا بتوان نظارت های مورد نیاز را به طور دقیق اعمال کرد.
سه شنبه 18 شهريور 1393

آماده‌باش کامل ترافیکی شهر برای اول مهر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه شورای شهر به ارائه گزارش اقدامات این معاونت در راستای طرح استقبال از مهر پرداخت.
سه شنبه 18 شهريور 1393

اعتبار چمران و مسجدجامعی از ریاست شورا نیست

طلایی با بیان اینکه چمران و مسجدجامعی دو شخصیتی هستند که اعتبارشان را از ریاست شورا به دست نیاورده‌اند، گفت: این دو در واقع به جایگاه ریاست شورا اعتبار بخشیده‌اند.
سه شنبه 18 شهريور 1393

جشنواره ساعت‌های آفتابی برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری جشنواره ساعت‌های آفتابی در تهران خبر داد.
سه شنبه 18 شهريور 1393

هشدار متولیان گردشگری در تهران/ ارزانی تورهای گردشگری بی علت نیست

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: بسیاری از تبلیغات تورهای گردشگری ارزان با خدماتی که در نهایت مسافر دریافت می کند کاملا مغایر است همین موضوع باعث شکایت بسیاری از گردشگران پس از انجام سفر می شود.
سه شنبه 18 شهريور 1393

واگذاری مدیریت آژانسها به شهرداری تهران/ ایجاد بانک اطلاعاتی آژانسهای پایتخت

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص واگذاری مدیریت آژانسها و تاکسی های تلفنی به شهرداری ها، گفت: شهرداری تهران اتحادیه و آژانس ها ی موجود را به رسمیت می شناسد و گام اول در ساماندهی آژانس ها، یکپارچه سازی اطلاعات و مدیریت نرم افزاری بر کار آنها است.
سه شنبه 18 شهريور 1393

ساماندهی نمای خانه‌های متروکه شهر تهران/ آمار دقیقی از خانه های متروک پایتخت نداریم

معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت شهرداری تهران خانه‌‌های متروکه سطح شهر کمتر از یک سال دیگر ساماندهی خواهند شد.
سه شنبه 18 شهريور 1393