En
 آرشیو اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جانشین بخشدار آفتاب از مرکز بهداشتی درمانی امام علی(ع) بازدید کرد

جانشین بخشدار آفتاب از مرکز بهداشتی درمانی امام علی(ع) بازدید کرد تحریریه خبر- به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و نکوداشت روز پرستار ،"حمید صالح" جانشین بخشدار آفتاب و "حسن نظری" رییس شورای اسلامی بخش آفتاب از مرکز بهداشتی درمانی امام علی(ع) روستای مرتضی گرد واقع در این بخش بازدید کردند.
يکشنبه 23 دي 1397

بازدید فرماندار تهران از بیمارستان مدرس

بازدید فرماندار تهران از بیمارستان مدرس تحریریه خبر- به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، فرماندار تهران ازبخش های مختلف بیمارستان مدرس بازدید و با اهدای گل از زحمات پرستاران تقدیر کرد.
يکشنبه 23 دي 1397

فرماندار تهران : فقط 30 درصد متکدیان نیازمند واقعی هستند

فرماندار تهران : فقط 30 درصد متکدیان نیازمند واقعی هستند تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران ضمن اشاره به موضوع تکدی گری در تهران افزود: از ٤ هزار نفر متكدي در تهران فقط ٣٠ درصد نيازمند واقعي هستند و سايرين نيازمند نيستند.
چهارشنبه 19 دي 1397

معاون فرماندار تهران: تهیه مایحتاج اساسی و میوه شب عید شهرستان تهران باید بصورت ویژه برنامه ریزی ، تدوین و تنظیم گردد

معاون فرماندار تهران:  تهیه مایحتاج اساسی و میوه شب عید شهرستان تهران باید بصورت ویژه برنامه ریزی ، تدوین و تنظیم گردد تحریریه خبر- معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران ضمن اشاره به جمعیت موجود در شهر تهران ، افزود: از آنجا که شهرستان تهران 65 درصد جمعیت استان تهران را دارا است برای تهیه مایحتاج و میوه شب عید، باید به صورت ویژه برنامه ریزی و ساماندهی لازم صورت پذیرد.
چهارشنبه 19 دي 1397

نشست معاون استاندار و فرماندار تهران با مسوولان دانشگاه الزهرا(س)

نشست معاون استاندار و فرماندار تهران با مسوولان دانشگاه الزهرا(س) تحریریه خبر- معاون استاندار و فرماندار تهران با حضور در دانشگاه الزهرا(س) طی نشستی با مسوولان دانشگاه در خصوص رفع مشکلات موجود در دانشگاه به بحث و گفتگو پرداخت.
سه شنبه 18 دي 1397

معاون استاندار و فرماندار تهران با خانواده شهدا دیدار کرد

معاون استاندار و فرماندار تهران با خانواده شهدا دیدار کرد تحریریه خبر- "عیسی فرهادی" معاون استاندار و فرماندار تهران با حضور در منزل شهیدان لطیفی با خانواده بزرگوار این شهیدان دیدار و گفتگوکرد.
دوشنبه 17 دي 1397

اجرای مانور جمعیت هلال احمر در بخش کن

اجرای مانور جمعیت هلال احمر در بخش کن تحریریه خبر- جمعیت هلال احمر شهر تهران در راستای اهداف خود مبنی بر آمادگی و برنامه ریزی لازم در حوادث و سوانح به اجرای مانور در بخش کن و دهستان سولقان اهتمام ورزید.
دوشنبه 17 دي 1397

بررسی مشکلات پروژه شهید شوشتری

بررسی مشکلات پروژه  شهید شوشتری تحریریه خبر- سومین جلسه بررسی مشکلات پروژه شهید شوشتری به منظور بررسی و اتخاذ تصمیم در تالار اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
يکشنبه 16 دي 1397

هشت هزار مترمربع از اراضی کشاورزی شهرستان تهران از دست متصرفان آزاد سازی شد

هشت هزار مترمربع از اراضی کشاورزی شهرستان تهران از دست متصرفان آزاد سازی شد تحریریه خبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران گفت: با تخریب 2 مورد دیوارکشی های غیرمجاز شهرستان تهران، هشت هزار مترمربع از اراضی مرغوب کشاورزی این شهرستان آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت.
يکشنبه 16 دي 1397

برای ساماندهی معتادین متجاهر ظرفیت پنج هزار نفری اردوگاه شهید زیادیان فرصت مناسبی است

برای ساماندهی معتادین متجاهر ظرفیت پنج هزار نفری اردوگاه شهید زیادیان فرصت مناسبی است تحریریه خبر-معاون استاندار و فرماندار تهران ایجاد فضای مناسب برای ساماندهی معتادین متجاهر در اردوگاه شهید زیادیان را فرصتی مناسب عنوان کرد و افزود: دستگاه های مختلف پای کار بیایند تا از این ظرفیت برای کاهش آسیب های اجتماعی شهر تهران استفاده بهینه شود.
يکشنبه 16 دي 1397