En
  اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جلسه رسیدگی به اراضی بازار گل شهید محلاتی در فرمانداری تهران

جلسه رسیدگی به اراضی بازار گل شهید محلاتی در فرمانداری تهران جلسه تعیین و تکلیف اراضی بازار گل شهید محلاتی به ریاست غلامحسین آرام معاون هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری تهران و با حضور بشیری سرپرست دفتر فنی فرمانداری ، پرویز مقدم معاون املاک حقوقی اداره راه و شهرسازی استان تهران و نمایندگان هیات امناء بازار گل شهید محلاتی در سالن جلسات فرمانداری تهران برگزار شد.
چهارشنبه 2 مهر 1399

جلسه کمیته کارگروه ساماندهی دکل های برق فشار قوی ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران

جلسه کمیته کارگروه ساماندهی دکل های برق فشار قوی ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران جلسه کمیته کارگروه ساماندهی دکل های برق فشار قوی ستاد بازآفرینی کلانشهر تهران به ریاست "غلامحسین آرام "معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران و با حضور بشیری سرپرست دفتر فنی فرمانداری ، قربانی معاون شرکت برق منطقه ای تهران ، ابراهیمی رئیس دبیر خانه ستاد باز آفرینی پایدار کلانشهر تهران ، محمد دوست شهردار منطقه 4 و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد .
سه شنبه 1 مهر 1399

‌مدافعان سلامت با استفاده از تجارب دفاع مقدس به مقابله با کرونا رفتند

‌مدافعان سلامت با استفاده از تجارب دفاع مقدس به مقابله با کرونا رفتند عیسی فرهادی گفت: کشور ما امروز با استفاده از تجارب دوران دفاع مقدس در بسیاری از زمینه‌ها پیشرفت کرده است لذا امروز نیز مدافعان سلامت برای نجات جان مردم حتی از جان خود نیز می‌گذرند و این ایثار و فداکاری دقیقا همان ایثاری است که در دوران دفاع مقدس نیز با آن مواجه بودیم.
سه شنبه 1 مهر 1399

سلسه جلسات هم اندیشی و آسیب شناسی انتخابات سال 1400

سلسه جلسات هم اندیشی و آسیب شناسی انتخابات سال 1400 سومین جلسه از سلسله جلسات انتخابات در سال 1400 و اجرای امور قانون جلسه هم اندیشی برگزاری انتخابات با حضور سروری معاون سیاسی و اجتماعی و روسای ادارات فرمانداری روز سه شنبه یکم مهر ماه در فرمانداری تهران برگزار شد.
سه شنبه 1 مهر 1399

سرانه درمانی تهران افزایش می‌یابد

سرانه درمانی تهران افزایش می‌یابد فرماندار تهران گفت : با اشاره به طرح های بزرگی که دولت در پایتخت اجرا کرده‌است سرانه تخت‌های درمانی این استان بدون لحاظ بیمارستان‌های بخش خصوصی پایین است اما با احداث سه بیمارستان یکهزار تختخوابی افزایش می‌یابد.
سه شنبه 1 مهر 1399

گشت های مشترک نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی در شهر تهران

گشت های مشترک نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی در شهر تهران گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی با محوریت معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران روز دوشنبه 31شهریورماه و با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی ، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، اداره دامپزشکی شهرستان، اتاق اصناف تهران ، مرکز بهداشت شمالغرب و شهرداری منطقه 2 برگزار شد.
سه شنبه 1 مهر 1399

بازدید دوره ای از دهیاری های شهرستان تهران

بازدید دوره ای از دهیاری های شهرستان تهران بازدید و نظارت از عملکرد دهیاری روستای خلازیر 31شهریور ماه با حضور کارشناسان فرمانداری تهران انجام شد.
سه شنبه 1 مهر 1399

در رونمایی کتاب «از کوفه تا کربلا» مطرح شد:

بهره گیری از «زبان حال» تصویرگر و «حرف نو» به جای حرف مدرن در تصویرگری اثر

بهره گیری از «زبان حال» تصویرگر و «حرف نو» به جای حرف مدرن در تصویرگری اثر صلواتیان تصویرگر کتاب «از کوفه تا کربلا» معتقد است: همان طوری که ما در متن روضه بحثی به نام «زبان حال» داریم که به نوعی احساسات گوینده را بیان می کند و ممکن است سند تاریخی هم نداشته باشد، باید در تصویر گری هم شاهد این زبان حال باشیم و تصویر گر می بایست احساسات خودش را در تصویر دخالت دهد.
دوشنبه 31 شهريور 1399

جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران

جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران        جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران روز دوشنبه سی و یکم شهریور ماه 99 به ریاست "لطف اله پرندین "معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران و با حضور اعضای کمیسیون در سالن اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد .
دوشنبه 31 شهريور 1399

جلسه ستاد ساماندهی ، پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز

جلسه ستاد ساماندهی ، پیشگیری  و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز جلسه ستاد ساماندهی ، پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز به ریاست" غلامحسین آرام "معاون هماهنگی امور عمرانی و اعضا ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
دوشنبه 31 شهريور 1399