En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

امسال ۵۰ هزار واحد در تهران نوسازی می‌شود

امسال ۵۰ هزار واحد در تهران نوسازی می‌شود عبادالله فتح اللهی در نشست خبری صبح امروز خود گفت: ما نوسازی را یک مفهوم کیفی می دانیم که شامل همه ابعاد زندگی شهروندان ساکن در بافت های فرسوده می شود. این ابعاد شامل نیازهای خدماتی زیرساختی، خدمات هفت گانه، مقاوم سازی محل کار و زندگی و ... می شود.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

به پرونده 6 موسسه مردم نهاد رسیدگی شد

به پرونده 6 موسسه مردم نهاد رسیدگی شد جلسه هیأت نظارت بر سازمانهای مردم نهاد امروز تشکیل و به پرونده 6 موسسه مردم نهاد رسیدگی شد.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

افزایش 25 درصدی نرخ کرایه تاکسی

افزایش 25 درصدی نرخ کرایه تاکسی معاون عمرانی استاندار تهران ، تائید نرخ ۲۵ درصدی کرایه تاکسی های تهران توسط فرمانداری پایتخت را اعلام نمود.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1393

نخستین گزارش بازرسی از بازار پایتخت

نخستین گزارش بازرسی از بازار پایتخت معاون برنامه ریزی استانداری تهران اعلام کرد: طی بازرسی از یکی از مراکز توزیع گوشت در پایتخت گوشت های فاسد و حتی گران قیمت شناسایی و در محل تعزیر شدند.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1393

سرانه كتابخانه در تهران از متوسط كشور پايين تر است.

سرانه كتابخانه در تهران از متوسط كشور پايين تر است. استاندار تهران گفت: متاسفانه فضايي كه براي سرانه كتابخانه در تهران داريم از متوسط كشور پايين تر است ،اين درشان پايتخت سياسي و فرهنگي كشور نيست.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1393

روز معلم گرامی باد

روز معلم گرامی باد به مناسبت روز معلم عیسی فرهادی، معاون استاندار و فرماندار تهران طی پیامی این روز را به تمامی معلمان و فرهیختگان گرامی ایران عزیز تبریک گفت. متن پیام بدین شرح می باشد:
شنبه 13 ارديبهشت 1393

دیدار وزیر کشور با خانواده شهدا و مردم محله مسجد باقرالعلوم (ع)

دیدار وزیر کشور با خانواده شهدا و مردم محله مسجد باقرالعلوم (ع) رحمانی فضلی وزیر کشور دیروز در مسجد باقرالعلوم(ع) حضور یافت و نیز در ادامه به میهمانی دو خانواده شهید این محله رفت.
پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393

بازدید وزیر کشور از ستاد مدیریت بحران شهر تهران

بازدید وزیر کشور از ستاد مدیریت بحران شهر تهران وزیر کشور موضوع احتمال بحران در ایران را کم اما محتملش را قوی دانست و گفت: در صورت وقوع حادثه خسارات زیادی به جا خواهد ماند.
پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393

تشکیل اولین جلسه رسیدگی بیشتر به امور مرتبط با خانواده زندانیان مرکز

تشکیل اولین جلسه رسیدگی بیشتر به امور مرتبط با خانواده زندانیان مرکز معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران : رسیدگی به خانواده های زندانیان ، نه تنها از لحاظ قانونی وظیفه ما بوده بلکه از لحاظ شرعی و انسان دوستی نیز جزو وظایف و مسئولیتهایی است که بر دوش ما نهاده شده.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393

عیادت براتلو از آسیب دیدگان واژگونی اتوبوس

عیادت براتلو از آسیب دیدگان واژگونی اتوبوس صفرعلی براتلو به نمایندگی از سیدحسین هاشمی استاندار تهران در بیمارستان مدائن حضور پیدا کرد.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393