En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به دنبال روابط عمومی توجیه گر نیستیم

به دنبال روابط عمومی توجیه گر نیستیم مشاور استاندار تهران و مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران گفت: اگر روابط عمومی ها کار خود را به موقع انجام دهند گله مندی ها کاهش یافته و رضایتمندی از دستگاهها افزایش می یابد. البته ناگفته نبامند که به دنبال روابط عمومی توجیه گر نیستیم
پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393

اعلام اعضای هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران

اعلام اعضای هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران مدیران روابط عمومی‌های استان تهران با انجام رای گیری اعضای هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران را تعیین کردند.
پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393

بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری تهران از نمایشگاه کتاب

بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری تهران از نمایشگاه کتاب سید شهاب الدین چاووشی معاون سیاسی امنیتی استانداری تهران پیش از ظهر دیروز از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.
پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393

بیانیه استانداری تهران درباره خبر برگزاری یک تجمع فاقد مجوز

بیانیه استانداری تهران درباره خبر برگزاری یک تجمع فاقد مجوز با توجه به عدم صدور مجوز تجمع و به جهت احترام به قانون و پرهيز از هرگونه سوءاستفاده فرصت طلبان، از تمامی شهروندان انتظار مي‌رود نسبت به انعكاس نظرات ارزشمند خودصرفاً از طريق رسانه‌هاي جمعي بسنده نمايند.
چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393

میادین و معابر مهم تهران ساماندهی می‌شوند

میادین و معابر مهم تهران ساماندهی می‌شوند در جلسه علنی امروز شورای شهر، یک فوریت طرح «حفظ موقعیت و جلوگیری از هر گونه ساخت و ساز در میادین و چهارراه ها و معابر مهم تهران تا ارائه طرح جامع ساماندهی میادین و معابر» بررسی و با اصلاحاتی تصویب شد.
سه شنبه 16 ارديبهشت 1393

تذکر شورای شهر در خصوص تغییر کاربری باغات تهران

تذکر شورای شهر در خصوص تغییر کاربری باغات تهران رئیس شورای شهر تهران خواستار ایجاد ساز و کارهایی برای حفاظت از باغ های باقیمانده در پایتخت شد.
سه شنبه 16 ارديبهشت 1393

برگزاری جلسه شورای معاونین فرمانداری تهران

برگزاری جلسه شورای معاونین فرمانداری تهران به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، جلسه شورای معاونین فرمانداری تهران صبح امروز به ریاست عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران تشکیل گردید .
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

حفر 60 چاه آب در تهران

حفر 60 چاه آب در تهران استاندار تهران گفت: تقویت سامانه آبی شرق تهران و حفر 60 چاه آب در این زمینه می تواند کمک بزرگی در تابستان باشد ضمن اینکه اعتبارات این پروژه ها به صورت استانی با کمک دولت بایستی در نظر گرفته شود.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

امسال ۵۰ هزار واحد در تهران نوسازی می‌شود

امسال ۵۰ هزار واحد در تهران نوسازی می‌شود عبادالله فتح اللهی در نشست خبری صبح امروز خود گفت: ما نوسازی را یک مفهوم کیفی می دانیم که شامل همه ابعاد زندگی شهروندان ساکن در بافت های فرسوده می شود. این ابعاد شامل نیازهای خدماتی زیرساختی، خدمات هفت گانه، مقاوم سازی محل کار و زندگی و ... می شود.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

به پرونده 6 موسسه مردم نهاد رسیدگی شد

به پرونده 6 موسسه مردم نهاد رسیدگی شد جلسه هیأت نظارت بر سازمانهای مردم نهاد امروز تشکیل و به پرونده 6 موسسه مردم نهاد رسیدگی شد.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393