En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار تهران: قرن بیستم معجزه امام خمینی(ره) نام گذاری شده است

فرماندار تهران: قرن بیستم معجزه امام خمینی(ره) نام گذاری شده است فرماندار تهران گفت: انقلاب اسلامی ایران و اندیشه های امام خمینی(ره) همچون نوری سراسرعالم را فراگرفته است برای همین است که قرن بیستم را معجزه امام خمینی(ره) نام گذاری شده است.
چهارشنبه 14 خرداد 1393

افزايش مرگ بر اثر سوختگي در پايتخت

افزايش مرگ بر اثر سوختگي در پايتخت سازمان پزشکی قانونی از مرگ 264 نفر به دلیل سوختگی در استان تهران خبر داد.
چهارشنبه 14 خرداد 1393

نصب شناسنامه بر روی گوشت گوسفند از كشتارگاه تا قصابي

نصب شناسنامه بر روی گوشت گوسفند از كشتارگاه تا قصابي ترکی با توجه به نظارت 20 کشتارگاه در سطح استان اعلام داشت: نوع گوشت، تاریخ و زمان کشتار باید با برچسب بر روی گوشت مشخص شود در غیر این صورت تعزیرات حق پلمپ خواهد داشت.
چهارشنبه 14 خرداد 1393

گزارش تصویری و تشریحی از آخرین جزئیات طوفان پایتخت

گزارش تصویری و تشریحی از آخرین جزئیات طوفان پایتخت وزش توفان شدید همراه با گرد و غبار ، رعد وبرق و رگبار که سرعت آن در برخی ایستگاه ها تا 130 کیلومتر در ساعت گزارش شد عصر پرحادثه ای را در تهران رقم زد.
سه شنبه 13 خرداد 1393

دیدار وزیر کشور و فرماندار تهران با خانواده شهدا و جانبازان

دیدار وزیر کشور و فرماندار تهران با خانواده شهدا و جانبازان دکتر رحمانی فضلی با حضور در مسجد علی ابن موسی الرضا (ع) واقع در خیابان مجاهدین اسلام با اهالی این محله دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 13 خرداد 1393

برگزاری جلسه تقدیر از همکاران جانباز فرمانداری تهران

برگزاری جلسه تقدیر از همکاران جانباز فرمانداری تهران در این جلسه که با حضور عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران برگزار شد از مقام شامخ و ارزشمند شهدای زنده فرمانداری تهران تقدیر و تشکر شد .
دوشنبه 12 خرداد 1393

به مناسبت ولادت حضرت عباس (ع) و روز جانباز صورت گرفت : دیدار با بابک مرادی جانباز سرافراز جنگ تحمیلی

به مناسبت ولادت حضرت عباس (ع) و روز جانباز صورت گرفت : دیدار با بابک مرادی جانباز سرافراز جنگ تحمیلی دیدار معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری تهران و بخشدار کن با همکار جانباز بابک مرادی از پرسنل رسمی بخشداری کن .
دوشنبه 12 خرداد 1393

14 خرداد فرودگاه‌های پایتخت تعطیل است

14 خرداد فرودگاه‌های پایتخت تعطیل است فرماندار تهران از آمادگی تهران برای پذیرش 2 میلیون زائر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) خبر داد.
يکشنبه 11 خرداد 1393

افزایش میزان شوری آب در پایتخت

افزایش میزان شوری آب در پایتخت در جلسه کارگروه کشاورزی موضوع بحران کم آبی و کمبود بارش باران اعلام و راهکارهایی برای تامین آب بخش کشاورزی استان ارائه شد
شنبه 10 خرداد 1393

رئيس جمهور: نفس كشيدن و راه رفتن در تهران معضلي بزرگ است.

رئيس جمهور: نفس كشيدن و راه رفتن در تهران معضلي بزرگ است. رئیس جمهور گفت: امروز مردم بیش از هر زمان دیگری آلودگی هوا را درک می کنند بطوریکه امروز نفس کشیدن و راه رفتن در تهران به معضلی بزرگ مبدل شده است.
شنبه 10 خرداد 1393