En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به مناسبت ولادت حضرت عباس (ع) و روز جانباز صورت گرفت : دیدار با بابک مرادی جانباز سرافراز جنگ تحمیلی

به مناسبت ولادت حضرت عباس (ع) و روز جانباز صورت گرفت : دیدار با بابک مرادی جانباز سرافراز جنگ تحمیلی دیدار معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری تهران و بخشدار کن با همکار جانباز بابک مرادی از پرسنل رسمی بخشداری کن .
دوشنبه 12 خرداد 1393

14 خرداد فرودگاه‌های پایتخت تعطیل است

14 خرداد فرودگاه‌های پایتخت تعطیل است فرماندار تهران از آمادگی تهران برای پذیرش 2 میلیون زائر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) خبر داد.
يکشنبه 11 خرداد 1393

افزایش میزان شوری آب در پایتخت

افزایش میزان شوری آب در پایتخت در جلسه کارگروه کشاورزی موضوع بحران کم آبی و کمبود بارش باران اعلام و راهکارهایی برای تامین آب بخش کشاورزی استان ارائه شد
شنبه 10 خرداد 1393

رئيس جمهور: نفس كشيدن و راه رفتن در تهران معضلي بزرگ است.

رئيس جمهور: نفس كشيدن و راه رفتن در تهران معضلي بزرگ است. رئیس جمهور گفت: امروز مردم بیش از هر زمان دیگری آلودگی هوا را درک می کنند بطوریکه امروز نفس کشیدن و راه رفتن در تهران به معضلی بزرگ مبدل شده است.
شنبه 10 خرداد 1393

معاون فرماندار تهران: با افراد مخل مراسم ارتحال امام (ره) برخورد می شود

معاون فرماندار تهران: با افراد مخل مراسم ارتحال امام (ره) برخورد می شود معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران گفت: با افرادی که با تشکیل کاروان موتورسواران و یا با سردادن شعار در مراسم ارتحال امام(ره) اقدام به برهم زدن مراسم را داشته باشند برخورد قانونی می شود.
چهارشنبه 7 خرداد 1393

تماس باما در بخشداری آفتاب

تماس باما در بخشداری آفتاب .
دوشنبه 5 خرداد 1393

بخش کن در یک نگاه

بخش کن در یک نگاه
يکشنبه 4 خرداد 1393

جلسه ویژه اوقات فراغت نوجوانان و جوانان شهرستان تهران برگزار شد

جلسه ویژه اوقات فراغت نوجوانان و جوانان شهرستان تهران برگزار شد ستاد اوقات فرغت شهرستان تهران به تصویب رساند : لزوم توجه بیش از پیش به مناطق روستایی در برنامه ریزی اوقات فراغت و لزوم استفاده از برکات ماه مبارک رمضان و بهره مندی جوانان و نوجوانان از برنامه های مورد تهیه در این ماه
شنبه 3 خرداد 1393

برگزاری جلسه کمیسیون کارگری شهرستان تهران در محل شرکت پارس قو

برگزاری جلسه کمیسیون کارگری شهرستان تهران در محل شرکت پارس قو در جلسه تخصصی کمیسیون کارگری شهرستان تهران مطرح شد : انتقال محل کارخانه شرکت پارس قو به زمینی در یکی از شهرک های صنعتی تهران
شنبه 3 خرداد 1393

مشروح نماز عبادی سیاسی جمعه تهران - دوم خرداد 93

مشروح نماز عبادی سیاسی جمعه تهران - دوم خرداد 93 به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، نماز عبادی سیاسی این هفته تهران به امامت آیت الله محمد امامی کاشانی و با سخنرانی سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه استاد حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه تهران برگزار گردید .
جمعه 2 خرداد 1393