En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هدر رفت 30 درصد از آب شهر تهران

هدر رفت 30 درصد از آب شهر تهران رییس کمیته نظارت کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران از هدر رفتن 30 درصد آب در شهر تهران طبق تحقیقات پژوهشگران خبر داد.
يکشنبه 22 تير 1393

بهره برداری از 12 کیلومتر از خط 7 مترو تهران تا پایان سال/ سال 94 افسریه به سعادت آباد متصل می شود

بهره برداری از 12 کیلومتر از خط 7 مترو تهران تا پایان سال/ سال 94 افسریه به سعادت آباد متصل می شود رئیس کمیته حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با حضور در کارگاه ساختمانی مترو خط 7 تهران ضمن بازدید از روند ساخت این خط به بررسی مسائل و مشکلات پیش روی آن پرداخت.
يکشنبه 22 تير 1393

تعیین تکلیف پروزه های نیمه تمام ورزشی تهران

 تعیین تکلیف پروزه های نیمه تمام ورزشی تهران معاون استاندار و فرماندار تهران با تاکید بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی شهر تهران گفت: این پروژه ها در نشستی با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار تهران تعیین تکلیف می شوند.
يکشنبه 22 تير 1393

مدیرکل روابط عمومی استانداری: روش‌ها در اطلاع‌رسانی باید بدیع باشد

 مدیرکل روابط عمومی استانداری: روش‌ها در اطلاع‌رسانی باید بدیع باشد مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران گفت: در برهه کنونی، روش‌ها در اطلاع‌رسانی باید بدیع و جدید باشد.
شنبه 21 تير 1393

گزارش میدانی خبرنگار/ گشت و گذار در بازار ضیافت مصلی تهران

 گزارش میدانی خبرنگار/ گشت و گذار در بازار ضیافت مصلی تهران گشت و گذاری در بازار ویژه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان، نشان از استقبال کمتر شهروندان از کالای عرضه شده دارد.
شنبه 21 تير 1393

جیره بندی آب نداریم

جیره بندی آب نداریم استاندار تهران با اشاره به مصرف آب تهران گفت: میزان مصارف آب با توجه به کمبودهایی که وجود داشته کنترل و مدیریت شده و جیره بندی نخواهیم داشت.
شنبه 21 تير 1393

متاسفانه به فتنه‌گران چراغ سبز نشان داده شده است/ کارشکنی در مسیر رسیدگی به پرونده یکی از سران فتنه

متاسفانه به فتنه‌گران چراغ سبز نشان داده شده است/ کارشکنی در مسیر رسیدگی به پرونده یکی از سران فتنه دبیر شورای نگهبان با قدردانی از عملکرد قوه قضائیه در برخورد قاطع با عناصر فتنه 88،‌ گفت: ‌رسیدگی به پرونده یکی از سران فتنه به دلیل فشارهای زیاد عقب می‌افتد که امیدواریم این محاکمه به زودی انجام شود.
جمعه 20 تير 1393

مدیرعامل آب منطقه ای تهران: سالانه400 حلقه چاه غیرمجاز دراستان تهران پرمی شود

 مدیرعامل آب منطقه ای تهران: سالانه400 حلقه چاه غیرمجاز دراستان تهران پرمی شود مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: سالانه 300 تا 400 حلقه چاه غیرمجاز در سطح استان تهران با اخذ مجوزهای قانونی و با تلاش این شرکت پر و مسلوب المنفعه می شود.
جمعه 20 تير 1393

خاموشی های طولانی مدت در پایتخت/ لطفا صرفه جویی کنید

 خاموشی های طولانی مدت در پایتخت/ لطفا صرفه جویی کنید به دلیل مصرف بالای برق در تهران بخشی از مناطق پایتخت با خاموشی های طولانی مدت همراه بوده است.
جمعه 20 تير 1393

معاون فرماندارتهران:سرانه فضای سبز تهران روبه گسترش است

معاون فرماندارتهران:سرانه فضای سبز تهران روبه گسترش است معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران گفت: سرانه فضای سبز در شهرستان تهران با همکاری های خوب دستگاه های ذیربط روبه گسترش است.
چهارشنبه 18 تير 1393