En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو


تمهیدات استانداری برای تامین مایحتاج شب عید اعلام شد

ذخیره سازی مرکبات و گوشت قرمز برای شب عید/اجرای طرح تشدید بازرسی در ایام پایانی سال

<br />تمهیدات استانداری برای تامین مایحتاج شب عید اعلام شد<br /><br />ذخیره سازی مرکبات و گوشت قرمز برای شب عید/اجرای طرح تشدید بازرسی در ایام پایانی سال معاون برنامه ریزی استانداری تهران از ذخیره سازی 5000 تن سیب و پرتقال و 4000 تن گوشت قرمز برای ایام پایانی سال خبر داد.
شنبه 11 بهمن 1393

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران خبر داد:استقرا درمانگاه سیار در حاشیه مسیر راهپیمایی بزرگ 22 بهمن

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران خبر داد:استقرا درمانگاه سیار در حاشیه مسیر راهپیمایی بزرگ 22 بهمن مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان تهران از استقرار درمانگاه سیار و آماده باش درمانگاه 22 بهمن و باند هلیکوپتر بیمارستان فیاض بخش برای ارائه خدمات درمانی رایگان، در حاشیه مسیر راهپیمایی بزرگ 22 بهمن خبر داد.
شنبه 11 بهمن 1393

دومین جلسه صیانت از حقوق شهروندی

دومین جلسه صیانت از حقوق شهروندی به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران دومین جلسه صیانت از حقوق شهروندی به ریاست عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران در فرمانداری تهران برگزار گردید .
شنبه 11 بهمن 1393

ایجاد 15 مرکز جدید خرید غیرحضوری میوه و تره‌بار

ایجاد 15 مرکز جدید خرید غیرحضوری میوه و تره‌بار مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار از ایجاد 15 مرکز خرید غیرحضوری در مراکز میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران خبر داد و گفت: تنها پنج درصد از شهروندان تهرانی ترجیح می‌دهند میوه و تره‌بارمورد نیاز خود را غیرحضوری خریداری کنند.
شنبه 11 بهمن 1393

کیفیت هوای تهران در شرایط سالم قرار دارد

کیفیت هوای تهران در شرایط سالم قرار دارد معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با توجه به بارش برف و باران و وزش باد طی دو روز گذشته، در شرایط سالم قرار گرفت.
شنبه 11 بهمن 1393

15بهمن زمان اعلام اسامی سهمیه بگیران آرم

15بهمن زمان اعلام اسامی سهمیه بگیران آرم رییس اداره صدور آرم طرح ترافیک شهر تهران از اعلام نهایی اسامی سهمیه بگیران خبرداد.
شنبه 11 بهمن 1393

آمار یارانه بگیران تهرانی/ شناسایی ۳ میلیون پردرآمد

آمار یارانه بگیران تهرانی/ شناسایی ۳ میلیون پردرآمد استاندار تهران گفت: ۱۲ میلیون و ۵۲۲ هزار نفر در تهران یارانه می گیرند که اگر ۳ میلیون قشر پردرآمد حذف شوند برای تهران و توسعه آن مهم است. سید حسین هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر می گوید: اگر توزیع یارانه ها بر عهده استانها بود خیلی به نفع تهران تمام می شد. چون هم اکنون ۱۲ میلیون و ۵۲۲ هزار نفر یارانه می گیرند و اگر ۳ تا ۴ میلیون قشر پردرآمد تهران را حذف کنیم بخشی از این یارانه برای توسعه تهران تعلق می گیرد. در ادامه گفته های استاندار تهران نعمت الله ترکی معاون برنامه ریزی استان تهران هم در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: همین ۳ میلیون نفری که استاندار گفته را ضرب در ۴۵۵۰۰ تومان کنیم ماهانه حدود ۱۳۶ میلیارد تومان می شود.
شنبه 11 بهمن 1393

کیفیت هوای تهران امشب و فردا با بارش برف و باران بهتر می شود

 کیفیت هوای تهران امشب و فردا با بارش برف و باران بهتر می شود مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: انتظار می رود امشب و فردا با فعالیت سامانه بارشی برف و باران کیفیت هوای تهران که اکنون برای گروه های حساس در وضعیت ناسالم قرار دارد، بهتر شود.
چهارشنبه 8 بهمن 1393


استاندار تهران: طلاق باید دغدغه جامعه و خانواده‌ها شود

<br />استاندار تهران: طلاق باید دغدغه جامعه و خانواده‌ها شود استاندار تهران گفت: طلاق باید دغدغه جامعه، خانواده و نسل جدید شود، خانواده‌ها، محیط‌های آموزشی و صداوسیما در این زمینه نقش مهمی دارند.
چهارشنبه 8 بهمن 1393

آمار طلاق در ۹ ماهه گذشته در تهران ۲۰ درصد افزایش یافته است

آمار طلاق در ۹ ماهه گذشته در تهران ۲۰ درصد افزایش یافته است مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران گفت: برنامه‌های گذشته از سال جاری آمار طلاق ۲۰ درصد افزایش یافته است.
چهارشنبه 8 بهمن 1393