En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

950 واحد غیرمجاز در بستر رودخانه تخریب شد/یکصد هزار خودروی فرسوده در تهران تردد می‌کنند

950 واحد غیرمجاز در بستر رودخانه تخریب شد/یکصد هزار خودروی فرسوده در تهران تردد می‌کنند استاندار تهران گفت: تاکنون 950 واحد غیرمجاز در بستر رودخانه با حکم قضایی تخریب شده است.
چهارشنبه 25 تير 1393

ابتكار: تهران 26 برابر ظرفيت از محيط زيست استفاده كرده است

 ابتكار: تهران 26 برابر ظرفيت از محيط زيست استفاده كرده است معاون رییس جمهور گفت:ما در خیلی از شاخص ها دقت نکردیم بنابراین در استان تهران 26 برابر از توان طبیعت که قانون خلقت خداوند است بهره می کشیم، کل کشور 3/5 برابر است که اگر دو برابر هم شود باز هم با بحران مواجه هستیم،همکاران در ابتدا باید سردمدار در اجرای قوانین و صرفه جویی های لازم باشند.
چهارشنبه 25 تير 1393

دستور استاندار تهران براي تفكيك آب شرب و غيرشرب / تهران را الگو مي كنيم

 دستور استاندار تهران براي تفكيك آب شرب و غيرشرب / تهران را الگو مي كنيم استاندار تهران گفت: تفکیک آب شرب و غیر شرب باید انجام گیرد و بهتر است تهران الگوی این امر باشد.
سه شنبه 24 تير 1393

خیرین مدرسه ساز به داد شهرک های مسکن مهر برسند/تهران محروم است

 خیرین مدرسه ساز به داد شهرک های مسکن مهر برسند/تهران محروم است استاندار تهران با ابراز نگرانی از امکانات ضعیف آموزشی و فرهنگی در سایت های مسکن مهر گفت: خیرین مدرسه ساز تهران به داد شهروندانی که در مسکن مهر ساکن هستند برسند.
سه شنبه 24 تير 1393

اشتغال در روستاها کمتر مورد توجه واقع شده است

اشتغال در روستاها کمتر مورد توجه واقع شده است فرماندار تهران گفت: علی رغم کارهای بسیار با ارزشی که در روستاها انجام شده اما کاراصلی که همان اشتغال روستاییان است کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
سه شنبه 24 تير 1393

توضیح وزارت بهداشت درباره کیفیت آب تهران

توضیح وزارت بهداشت درباره کیفیت آب تهران رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در پاسخ به برخی اظهارات درباره کیفیت آب تهران، تاکید کرد که در حال حاضر هیچ مشکلی متوجه کیفیت آب مصرفی نیست.
دوشنبه 23 تير 1393

افزایش نی نی های تهرانی / پایتخت جوان می ماند!

 افزایش نی نی های تهرانی / پایتخت جوان می ماند! دانشگاه علوم پزشکی تهران از افزایش 7 درصدی زایمان‌های طبیعی در بیمارستان‌ها خبرداد.
دوشنبه 23 تير 1393

استاندار تهران: امکان اجرای طرح کاهش ساعت کاری زنان وجود ندارد

 استاندار تهران: امکان اجرای طرح کاهش ساعت کاری زنان وجود ندارد استاندار تهران اعلام کرد که برنامه ای برای کاهش ساعت کاری زنان این استان ندارد و برای اجرای این طرح باید وزارت کشور تصمیم گیری نهایی را انجام دهد.
دوشنبه 23 تير 1393

مسایل زیست محیطی تهران بررسی می شود

مسایل زیست محیطی تهران بررسی می شود مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: در ادامه سفرهای استانی معاون رییس جمهور و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست، معصومه ابتکار روز سه شنبه با حضور میدانی در این استان ،مسایل زیست محیطی تهران را بررسی و رسیدگی می کند.
دوشنبه 23 تير 1393

آخرین پیش بینی از گرمای پایتخت

آخرین پیش بینی از گرمای پایتخت مهندس احمد وظیفه افزود: همه ساله از 20 تیرماه تا اواسط مرداد حداکثر دمای هوای تهران به 40 تا 42 درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد که اوج گرمای تابستان است.
يکشنبه 22 تير 1393