En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اولين مانور ايمنى در برابر زلزله در روستاى سولقان بخش کن برگزار شد

اولين مانور ايمنى در برابر زلزله در روستاى سولقان بخش کن برگزار شد تحريريه خبر- به مناسبت پنجم دى ماه ياد بود سالروز زلزله بم، اولين مانور ایمنی در برابر زلزله با همکاری دهیاری سولقان، هلال احمر منطقه ٥ و پايگاه اورژانس تهران در مجتمع آموزشی شهیدان آقا محمدی و شیرین در روستاى سولقان برگزار شد.
شنبه 8 دي 1397

واحدهای آلاینده و غیرمجاز ضایعات سوزی جنوب پایتخت پاکسازی شد

واحدهای آلاینده و غیرمجاز ضایعات سوزی جنوب پایتخت پاکسازی شد تحریریه خبر- رئیس اداره محیط زیست شهرستان تهران از ساماندهی و پاکسازی 400 واحد آلاینده و غیرمجاز ضایعات سوزی جنوب پایتخت در محله تقی آباد خبر داد.
چهارشنبه 5 دي 1397

آب آلوده و فاضلاب در مزارع جنوب تهران

آب آلوده و فاضلاب در مزارع جنوب تهران تحریریه خبر- براساس اعلام مسئولان شبکه بهداشت و محیط زیست تهران، سالانه 400 میلیون مترمکعب آب آلوده و فاضلاب پایتخت به جنوب این کلانشهر می رود تا بدون توجه به سلامت شهروندان، محل تغذیه و آبیاری مزارع این منطقه باشد.
چهارشنبه 5 دي 1397

عیادت معاون فرماندار تهران از مجروحان حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد

عیادت معاون فرماندار تهران از مجروحان حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد تحریریه خبر- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان واحد علوم و تحقیقات عیادت کرد .
چهارشنبه 5 دي 1397

معاون فرماندار تهران: جوانان ما باید مطالبه گر و بر انجام امور پافشاری داشته باشند

معاون فرماندار تهران: جوانان ما باید مطالبه گر و بر انجام امور  پافشاری داشته باشند تحریریه خبر- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران به استفاده از ظرفیت جوانان در تمامی عرصه ها اشاره کرد و افزود: جوانان ما باید مطالبه گر، پیگیر و بر انجام امور پارفشاری کنند.
چهارشنبه 5 دي 1397

فرماندار تهران درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت

فرماندار تهران درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت تحریریه خبر- " عیسی فرهادی" در پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضرت آیت‌الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
سه شنبه 4 دي 1397

معاون فرماندار تهران : مسوولیت حفاظت از محیط زیست بر عهده آحاد مختلف جامعه است

معاون فرماندار تهران : مسوولیت حفاظت از محیط زیست بر عهده آحاد مختلف جامعه است تحریریه خبر- معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندرای تهران ضمن اشاره به شرایط ژئوپليتيكی و سیاسی تهران که 20 درصد جمعیت کشور را در خود جای داده افزود: بار زیست محیطی شهرستان تهران با توجه به جمعیت موجود حساسیت و مسوولیت بیشتری را می طلبد و مسوولیت حفاظت از محیط زیست بر عهده آحاد مختلف جامعه است.
سه شنبه 4 دي 1397

بالاترین درصد افزایش سطح بیمه محصولات زراعی در استان تهران متعلق به شهرستان تهران است

بالاترین درصد افزایش سطح بیمه محصولات زراعی در استان تهران متعلق به شهرستان تهران است تحریریه خبر- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران با اشاره به آمار موجود افزود: شهرستان تهران بالاترین درصد افزایش سطح بیمه محصولات زراعی را در بین سایر شهرستانهای استان دارا است.
سه شنبه 4 دي 1397

تصاویر منتخب

گزارش تصویری همایش گرامیداشت هفته سوادآموزی با حضور فرماندار تهران

گزارش تصویری همایش گرامیداشت هفته سوادآموزی با حضور فرماندار تهران .
دوشنبه 3 دي 1397

معاون فرماندار تهران: پاسخ گویی به مطالبات ایثارگران از دغدغه های اصلی مسوولین است

معاون فرماندار تهران: پاسخ گویی به مطالبات ایثارگران از دغدغه های اصلی مسوولین است تحریریه خبر- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران در خصوص مطالبات درمانی و بیمه ایثارگران ضمن اشاره به جایگاه والای این عزیزان که با ایثار در راه انقلاب و وطن جانفشانی نموده اند، افزود: مسوولین خادم مردم و بطور ویژه خادم جامعه ایثارگری هستند، پاسخ گویی به مطالبات ایثارگران از دغدغه های اصلی است که در اسرع وقت پیگیری خواهد شد.
دوشنبه 3 دي 1397