En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سرانه فضای سبز استان تهران به 24 متر مربع افزایش یافت

 سرانه فضای سبز استان تهران به 24 متر مربع افزایش یافت مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با بیان اینکه توسعه فضای سبز یکی از راهکارهای اساسی برای جلوگیری از آلودگی هوا می باشد افزود: بطور متوسط سرانه فضای سبز در استان تهران به 24 متر مربع رسیده است.
چهارشنبه 20 اسفند 1393

بهره برداری از ۴۰اتوبوس برقی و هیبریدی در سال ۹۴

بهره برداری از ۴۰اتوبوس برقی و هیبریدی در سال ۹۴ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران تصریح کرد: ۴۰ دستگاه اتوبوس برقی و هیبریدی در سال ۹۴ در چرخه اتوبوسرانی پایتخت مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت .
چهارشنبه 20 اسفند 1393

کتاب پیشینه زیباسازی شهر تهران رونمایی می شود

کتاب پیشینه زیباسازی شهر تهران رونمایی می شود همزمان با فرارسیدن روز زیباسازی کتاب « پیشینه زیباسازی شهر تهران» عصر چهارشنبه ۲۰ اسفند در سالن همایش های برج میلاد رونمایی می شود.
چهارشنبه 20 اسفند 1393

سخنگوی آموزش و پرورش تهران: پیش ثبت نام دانش آموزان غیرقانونی است

 سخنگوی آموزش و پرورش تهران: پیش ثبت نام دانش آموزان غیرقانونی است سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: فرایند پیش ثبت نام دانش آموزان در مدارس غیردولتی قبل از موعد مشخص و تعیین شده از سوی این اداره کل مشروعیت قانونی ندارد و هر گونه اقدام با این عنوان مورد پذیرش و تایید نیست.
سه شنبه 19 اسفند 1393

آغاز مراحل اجرایی تجهیز ۳۰۰ اتوبوس به فیلتر دوده

 آغاز مراحل اجرایی تجهیز ۳۰۰ اتوبوس به فیلتر دوده مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از آغاز مراحل اجرایی تجهیز ۳۰۰ دستگاه اتوبوس شرکت واحد به فیلتر دوده خبر داد و گفت: مراحل اجرایی نصب ۳۰۰ فیلتر دوده دیگر روی اتوبوس های شرکت واحد در ۲ ماه نخست سال ۹۴ انجام می شود.
سه شنبه 19 اسفند 1393

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است

 هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با وجود کاهش میانگین غلظت تمام آلاینده ها همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
دوشنبه 18 اسفند 1393

تخریب محیط زیست جرم است

تخریب محیط زیست جرم است استاندار تهران گفت: مقام معظم رهبری بسیار دقیق مسائل را مطرح کردند که ما نیز فرامین ایشان را در یک و نیم سال گذشته اجرایی کرده‌ایم.
دوشنبه 18 اسفند 1393

کنترل و بازرسی نامحسوس از تمامی میادین میوه و تره بار

 کنترل و بازرسی نامحسوس از تمامی میادین میوه و تره بار مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در آستانه نوروز 1394 از نظارت های ویژه و گسترده از تمامی میادین و بازارها در قالب کنترل و بازرسی مستمر، محسوس و نامحسوس خبر داد.
دوشنبه 18 اسفند 1393

دو میلیون و 700 هزار خودروی نیازمند معاینه فنی در تهران/مراجعه 407 هزار خودرو در 11 ماه گذشته

 دو میلیون و 700 هزار خودروی نیازمند معاینه فنی در تهران/مراجعه 407 هزار خودرو در 11 ماه گذشته مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: از مجموع دو میلیون و 700 هزار خودروی نیازمند معاینه فنی در شهر تهران، 407 هزار دستگاه امسال به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده اند.
دوشنبه 18 اسفند 1393

افزایش تاکسی در خطوط پرمسافر/خدمات‌رسانی ویژه در شب چهارشنبه‌سوری

افزایش تاکسی در خطوط پرمسافر/خدمات‌رسانی ویژه در شب چهارشنبه‌سوری مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: در روزهای پایانی سال که با افزایش تردد در سطح شهر روبرو هستیم، افزایش ناوگان در سطح مناطق ۲۲ گانه را پیش‌بینی کرده‌ایم.
يکشنبه 17 اسفند 1393