En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بررسی راهکارهای کاهش جمعیت در تهران

بررسی راهکارهای کاهش جمعیت در تهران استاندار تهران گفت: موضوع جمعیت شهر تهران در کمیسیون خاص رسیدگی به مشکلات تهران و کلانشهرها مورد بررسی قرار گرفته است.
يکشنبه 15 تير 1393

عرضه خرما و زولبیا در میادین میوه و تره بار / اجراي طرح 15 شب 15 ميدان آغاز شد

 عرضه خرما و زولبیا در میادین میوه و تره بار / اجراي طرح 15 شب 15 ميدان آغاز شد عضو كارگروه تنظيم بازار استان تهران گفت: ایجاد جایگاه های موقت عرضه خرما و زولبیا و بامیه، اجرای طرح«15شب 15 میدان» و اعمال تخفیف محصولات عرضه شده در ماه مبارک رمضان خبر داد.
يکشنبه 15 تير 1393

كاهش 173 ميليون مترمكعبي آب مخزن سدهاي تهران

كاهش 173 ميليون مترمكعبي آب مخزن سدهاي تهران حجم آب موجود در مخازن سدهاي تامين كننده آب استان تهران با كاهش 173 ميليون مترمكعبي در مقايسه با زمان مشابه سال گذشته به حدود 596 ميليون مترمكعب رسيد.
يکشنبه 15 تير 1393

دوربین های نظارت تصویری درپایانه های مسافری تهران نصب می شود

 دوربین های نظارت تصویری درپایانه های مسافری تهران نصب می شود مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران از نصب دوربین های نظارت تصویری درپایانه های مسافری تهران خبر داد.
يکشنبه 15 تير 1393

استاندار تهران: برای همکاری بیشتر با تعزیرات حکومتی با نیروی انتظامی صحبت‌هایی شده است

 استاندار تهران: برای همکاری بیشتر با تعزیرات حکومتی با نیروی انتظامی صحبت‌هایی شده است استاندار تهران گفت: برای همکاری بیشتر نیروی انتظامی با تعزیرات حکومتی استان تهران صحبت‌هایی شده است.
شنبه 14 تير 1393

عمليات ضربتي استاندارد تهران در شركت واحد

 عمليات ضربتي استاندارد تهران در شركت واحد مدیرکل استاندارد استان تهران و معاون فنی شرکت اتوبوسرانی شهرداری تهران نسبت به معدوم کردن (برش) مخاز ن گاز اتوبوس اتوبوسهای گازسوز شرکت واحد تاکید کردند.
شنبه 14 تير 1393

بررسی کاهش جمعیت تهران در کمیسیون رسیدگی به مشکلات کلانشهرها/ دورکاری در ادارات منع نشده است

بررسی کاهش جمعیت تهران در کمیسیون رسیدگی به مشکلات کلانشهرها/ دورکاری در ادارات منع نشده است استاندار تهران گفت: در کمیسیون خاص رسیدگی به مشکلات تهران و کلانشهرها موضوع جمعیت شهر تهران مورد بررسی قرار گرفته است.
شنبه 14 تير 1393

آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه دوم نماز جمعه تهران:
داعش تهدیدی برای صلح و امنیت جهانی علیه تمام مذاهب و اقوام است

آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه دوم نماز جمعه تهران:<br />داعش تهدیدی برای صلح و امنیت جهانی علیه تمام مذاهب و اقوام است خطیب امروز نماز جمعه تهران، داعش را تهدیدی برای صلح و امنیت جهانی علیه تمام مذاهب و اقوام در جهان عنوان کرد.
شنبه 14 تير 1393

قطار توسعه شهر تهران با سرعت در حال حرکت است

 قطار توسعه شهر تهران با سرعت در حال حرکت است رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: قطار توسعه شهر تهران آنقدر با سرعت در حال حرکت است که بسیاری از الزامات و اقتضائات را تحت تأثیر خود قرار می دهد.
جمعه 13 تير 1393

هوای تهران بعد از چهار روز به شرایط سالم برگشت

 هوای تهران بعد از چهار روز به شرایط سالم برگشت معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران گفت: هوای تهران با وجود گرد و خاک حاصل از باد چهار روز گذشته از شرایط ناسالم به سالم برگشت.
جمعه 13 تير 1393