En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجوایست قلبی علت اصلی مرگ پایتخت نشینان

<br /><br />ایست قلبی علت اصلی مرگ پایتخت نشینان مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)، ایست قلبی را بیشترین علت فوت تهرانی‌ها در یک ماهه نخست سال 1394 عنوان کرد و گفت: از میان چهار هزار و 512 فوتی در فروردین ماه سال جاری 606 نفرعلت مرگشان ایست قلبی اعلام شده است.
دوشنبه 11 خرداد 1394

تعامل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با شورا گسترش می‌یابد

 تعامل مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با شورا گسترش می‌یابد رئیس شورای شهر تهران از گسترش تعامل میان مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با شورا خبر داد.
دوشنبه 11 خرداد 1394

استاندار تهران: برگزار کنندگان انتخابات با خروجی صندوق ها کاری ندارند

 استاندار تهران: برگزار کنندگان انتخابات با خروجی صندوق ها کاری ندارند استاندار تهران با تاکید بر اینکه برگزار کنندگان انتخابات با خروجی صندوق ها کاری ندارند، گفت: مهم ترین وظیفه مجریان و برگزار کنندگان انتخابات فارغ از هر نتیجه ای که حاصل می شود صیانت از رای و نظر مردم است.
دوشنبه 11 خرداد 1394

اعضای هیئت مدیره سومین دوره انجمن غار و غارشناسی ایرانیان انتخاب شدند

اعضای هیئت مدیره سومین دوره انجمن غار و غارشناسی ایرانیان انتخاب شدند روز جمعه مورخ 94/3/8 با همکاری سازمان های مردم نهاد فرمانداری تهران و با حضور سرکار خانم دکتر پیش دار مسئول این ستاد ، سومین دوره انتخابات تنها انجمن تخصصی غار و غار شناسی با حضور بیش از یکصد نفر اعضای این انجمن از سراسر کشور در سالن بزرگ اجتماعات فرمانداری تهران برگزار گردید.
دوشنبه 11 خرداد 1394

کیفیت هوای تهران در شرایط سالم قرار گرفت

کیفیت هوای تهران در شرایط سالم قرار گرفت معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با توجه به کاهش میزان آلاینده ها در شرایط سالم قرار گرفت.
يکشنبه 10 خرداد 1394

جلسه تعامل با مالکین و متصرفین املاک واقع در محدوده پل کن تا تونل محور امامزاده داوود (ع) در بخشداری کن برگزار شد.

جلسه تعامل با مالکین و متصرفین املاک واقع در محدوده پل کن تا تونل محور امامزاده داوود (ع) در بخشداری کن برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بخشداری کن در راستای تعامل با مالکین و متصرفین املاک واقع در محدوده پل کن تا تونل محور امامزاده داوود (ع) به منظور اجرای احکام قضایی روز دوشنبه مورخ 94/3/4 در بخشداری کن برگزار شد.
يکشنبه 10 خرداد 1394

مجتمع فوریت‌های خدمات اجتماعی تا پایان خرداد تشکیل می‌شود

مجتمع فوریت‌های خدمات اجتماعی تا پایان خرداد تشکیل می‌شود معاون سیاسی - انتظامی فرمانداری تهران گفت: تا پایان خرداد مجتمع فوریت‌های خدمات اجتماعی تشکیل می‌شود.
شنبه 9 خرداد 1394

مدارس پایتخت به چهارهزارمعلم مرد نیاز دارد

 مدارس پایتخت به چهارهزارمعلم مرد نیاز دارد معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به کمبود نیروی آموزشی مرد درمدارس شهر تهران گفت: مدارس و هنرستان های پایتخت به چهارهزار معلم و دبیر آموزش فنی و حرفه ای مرد نیاز دارند.
شنبه 9 خرداد 1394

ساخت و تحویل بیش از یک هزار واگن مورد نیاز خطوط مترو تهران در سال جاری

 ساخت و تحویل بیش از یک هزار واگن مورد نیاز خطوط مترو تهران در سال جاری قائم مقام فنی مدیر عامل شرکت واگن‌سازی تهران از ساخت و تحویل بیش از یک هزار واگن مورد نیاز خطوط مترو تهران در سال جاری خبر داد.
شنبه 9 خرداد 1394

مشاور امور بانوان استاندار تهران: آموزش های فرزند پروری به خانواده ها ارائه می شود

 مشاور امور بانوان استاندار تهران: آموزش های فرزند پروری به خانواده ها ارائه می شود مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: آموزش های تحکیم خانواده و فرزند پروری با حضور استادان دانشگاه و معلمان آموزش و پرورش به خانواده های تک فرزند مقطع ابتدایی ارائه می شود.
شنبه 9 خرداد 1394