En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

واگذاری مدیریت آژانسها به شهرداری تهران/ ایجاد بانک اطلاعاتی آژانسهای پایتخت

واگذاری مدیریت آژانسها به شهرداری تهران/ ایجاد بانک اطلاعاتی آژانسهای پایتخت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص واگذاری مدیریت آژانسها و تاکسی های تلفنی به شهرداری ها، گفت: شهرداری تهران اتحادیه و آژانس ها ی موجود را به رسمیت می شناسد و گام اول در ساماندهی آژانس ها، یکپارچه سازی اطلاعات و مدیریت نرم افزاری بر کار آنها است.
سه شنبه 18 شهريور 1393

ساماندهی نمای خانه‌های متروکه شهر تهران/ آمار دقیقی از خانه های متروک پایتخت نداریم

ساماندهی نمای خانه‌های متروکه شهر تهران/ آمار دقیقی از خانه های متروک پایتخت نداریم معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت شهرداری تهران خانه‌‌های متروکه سطح شهر کمتر از یک سال دیگر ساماندهی خواهند شد.
سه شنبه 18 شهريور 1393

ورود 120 دستگاه اتوبوس دوکابین جدید به پایتخت/ تهران حداقل نیازمند 11 هزار اتوبوس است

ورود 120 دستگاه اتوبوس دوکابین جدید به پایتخت/ تهران حداقل نیازمند 11 هزار اتوبوس است مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود 120 دستگاه اتوبوس دوکابین جدید به ناوگان خبر داد و گفت: بزودی این اتوبوسها وارد خط 7 سامانه اتوبوسرانی بی آرتی خواهند شد.
سه شنبه 18 شهريور 1393

تهران به مرکز پایش و هشدار محیط زیست شهری نیاز دارد

 تهران به مرکز پایش و هشدار محیط زیست شهری نیاز دارد رییس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: پیشگیری بحران های محیط زیستی منوط به راه اندازی مرکز پیشرفته پایش و هشدار محیط زیست شهری است.
سه شنبه 18 شهريور 1393

مترو اول مهر برای دانش‌آموزان و دانشجویان رایگان است

مترو اول مهر برای دانش‌آموزان و دانشجویان رایگان است معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اقدامات ویژه شهرداری در زمینه حمل و نقل برای اول مهر ماه و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، گفت: در روز اول مهر 250 هزار نفر به ظرفیت حمل و نقل اتوبوسرانی پایتخت اضافه می‌شود.
دوشنبه 17 شهريور 1393

آشنا سازی روابط عمومی ها با دانش نوین ارتباطی در دستور کار است

آشنا سازی روابط عمومی ها با دانش نوین ارتباطی در دستور کار است مشاور فرماندار تهران در پنجمین جلسه هیات رئیسه روابط عمومی شهر تهران گفت: برای ارتقا و توانمند سازی روابط عمومی های شهر تهران،کمیته های آموزش و پژوهش در اسرع وقت آغاز به کار می کنند.
دوشنبه 17 شهريور 1393

رییس جمهوری: حال عمومی رهبر انقلاب بسیار خوب است/ همه شکرگزار سلامت ایشان باشند

 رییس جمهوری: حال عمومی رهبر انقلاب بسیار خوب است/ همه شکرگزار سلامت ایشان باشند رییس جمهوری پس از عیادت از رهبر معظم انقلاب اظهار داشت حال عمومی رهبر انقلاب بسیار خوب است و مردم اصلاً نگران نباشند.
دوشنبه 17 شهريور 1393

تامین امنیت بوستانهای پایتخت مقطعی است

تامین امنیت بوستانهای پایتخت مقطعی است رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: نباید به موضوع امنیت بوستانها مقطعی و دوره ای نگاه کرد و پس از پاکسازی این فضاهای تفریحی از اراذل و اوباش به حال خود رها شوند.
دوشنبه 17 شهريور 1393

رهبر معظم انقلاب صبح امروز تحت عمل جراحی قرار گرفتند / بحمدالله عمل با موفقیت به پایان رسید

رهبر معظم انقلاب صبح امروز تحت عمل جراحی قرار گرفتند / بحمدالله عمل با موفقیت به پایان رسید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه‌ی عزیمت به بیمارستان برای انجام عمل جراحی، در پاسخ به واحد مرکزی خبر گفتند: من یک عمل جراحی دارم و اکنون عازم بیمارستان هستم.
دوشنبه 17 شهريور 1393

برگزاری ششمین نمایشگاه فصلی گل و گیاه

برگزاری ششمین نمایشگاه فصلی گل و گیاه مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز از برگزاری ششمین نمایشگاه فصلی گل و گیاه در اواخر مهر ماه سال جاری خبر داد.
دوشنبه 17 شهريور 1393