En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حضورمعاون استاندار و فرماندار تهران در ساعات اولیه بحران در منطقه کن و سولقان

حضورمعاون استاندار و فرماندار تهران در ساعات اولیه بحران در منطقه کن و سولقان حضورمعاون استاندار و فرماندار تهران در ساعات اولیه بحران در منطقه کن و سولقان
چهارشنبه 31 تير 1394

3نفر از متوفیان حادثه سیلاب هنوز شناسایی نشده‌اند

 3نفر از متوفیان حادثه سیلاب هنوز شناسایی نشده‌اند سخنگوی ستاد مدیریت بحران شهر تهران گفت: خانواده‌هایی که نزدیکانشان در حادثه سیلاب مفقود شده‌اند با هماهنگی دستگاه قضایی به مرکز پزشکی قانونی بهشت زهرا مراجعه کنند.
چهارشنبه 31 تير 1394

اعلام اسامی 5 نفر از کشته‌‌شدگان حادثه سیل

اعلام اسامی 5 نفر از کشته‌‌شدگان حادثه سیل مشاور فرماندار تهران و سخنگوی ستاد مدیریت بحران حادثه سیل و طوفان دو روز گذشته از تعیین هویت شناسایی 5 نفر از کشته‌شدگان این حادثه خبر داد.
چهارشنبه 31 تير 1394

آغاز به‌کار "مجتمع فوریت‌های اجتماعی پایتخت" از مرداد

آغاز به‌کار "مجتمع فوریت‌های اجتماعی پایتخت" از مرداد معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران با تاکید بر لزوم تشکیل مجتمع فوریت‌های اجتماعی شهر تهران و ضرورت ایجاد آن، از آغاز به کار این مجتمع در مردادماه آتی خبر داد.
چهارشنبه 31 تير 1394

فرهمندپور: امور بانوان در دستگاه ها نقش به سزايي دارد/تاكيد بر توجه مسئولان به حوزه خانواده و بانوان

 فرهمندپور: امور بانوان در دستگاه ها نقش به سزايي دارد/تاكيد بر توجه مسئولان به حوزه خانواده و بانوان نشست مشاوران امور بانوان فرمانداري هاي استان تهران با حضور فرهمندپور،مشاور وزير كشور در امور بانوان، عيسي فرهادي فرماندار تهران و زهرا ساعي مديركل امور بانوان و خانواده استانداري تهران برگزار شد.
سه شنبه 30 تير 1394

شاخص کیفیت هوای تهران سالم است

شاخص کیفیت هوای تهران سالم است مدیر روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوا شهرداری تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران با توجه به کاهش میانگین غلظت آلاینده ها در شرایط سالم قرار دارد.
سه شنبه 30 تير 1394

بالگرد اورژانس هوایی تهران جان 11 مصدوم را نجات داد

بالگرد اورژانس هوایی تهران جان 11 مصدوم را نجات داد مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه 24 ساعت گذشته روز پرکاری در تقویم اورژانس هوایی تهران بود گفت: در این مدت بالگرد اورژانس جان 11 مصدوم در حوادث مختلف را نجات داد.
سه شنبه 30 تير 1394

پیشنهاد ممنوعیت توزیع میوه‌های خارجی در میادین پایتخت

پیشنهاد ممنوعیت توزیع میوه‌های خارجی در میادین پایتخت رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران پیشنهاد کرد که میوه‌های خارجی در میادین عرضه میوه و تره‌بار پایتخت عرضه نشود.
سه شنبه 30 تير 1394

انتخابات 100 درصد الکترونیکی در پایتخت

انتخابات 100 درصد الکترونیکی در پایتخت عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران از برگزاری انتخابات اسفند ماه در تهران به صورت صد در صد الکترونیکی خبرداد
سه شنبه 30 تير 1394

فرهادي : 8 كشته در سيلاب سولقان تا اين لحظه/ رصد امدادرساني منطقه كن و سولقان از سوي فرماندار تهران/ فرصت 72 ساعته به دستگاه ها در برآورد خسارت ها

فرهادي : 8 كشته در سيلاب سولقان تا اين لحظه/ رصد امدادرساني منطقه كن و سولقان از سوي فرماندار تهران/ فرصت 72 ساعته به دستگاه ها در برآورد خسارت ها نيروهاي امداد و نجات همچنان در حال جست و جو و پاكسازي منطقه كن و سولقان هستند.
سه شنبه 30 تير 1394