En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هوای پایتخت در شرایط سالم قرار دارد

هوای پایتخت در شرایط سالم قرار دارد سخنگوی مرکز کنترل کیفیت هوا از کاهش شاخص و ادامه شرایط سالم خبر داد.
دوشنبه 24 شهريور 1393

70 درصد ظرفیت مراکز معاینه فنی تهران خالی است/ تردد 2.7 میلیون خودرو بدون معاینه فنی

70 درصد ظرفیت مراکز معاینه فنی تهران خالی است/ تردد 2.7 میلیون خودرو بدون معاینه فنی مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران با بیان اینکه 40 خط فعال برای معاینه فنی خودروها وجود دارد گفت: متاسفانه به دلیل مشکلات قانونی و عدم برخورد جدی با خودروهای فاقد معاینه فنی، 70 درصد از ظرفیت مراکز معاینه فنی خالی و بلااستفاده مانده است.
يکشنبه 23 شهريور 1393

تست مخازن 70 درصد اتوبوسهای گازسوز پایتخت

تست مخازن 70 درصد اتوبوسهای گازسوز پایتخت مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با بیان اینکه تست مخازن اتوبوس های گاز سوز ادامه دارد گفت: شهر تهران 3 هزار و 500 دستگاه اتوبوس گاز سوز دارد که تا پایان سال تست مخازن تمامی این اتوبوس ها محقق می شود.
يکشنبه 23 شهريور 1393

آموزش 16 هزارراننده سرویس مدرسه تا پایان مهر/ صدور کارت شناسایی هوشمند برای رانندگان سرویس

آموزش 16 هزارراننده سرویس مدرسه تا پایان مهر/ صدور کارت شناسایی هوشمند برای رانندگان سرویس معاون فرهنگی و آموزشی سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آموزش حدود 16هزار راننده سرویس مدرسه اعم از تاکسی و غیرتاکسی خبر داد.
يکشنبه 23 شهريور 1393

استاندار تهران:‌ مدیران فاسد انتظار حمایت نداشته باشند

استاندار تهران:‌ مدیران فاسد انتظار حمایت نداشته باشند استاندار تهران گفت:‌ احکامی که از سوی قوه قضاییه برای تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز صادر شده است بدون معطلی باید اجرا شود.
يکشنبه 23 شهريور 1393

تهران با تراژدی زیست محیطی رو به رو است

 تهران با تراژدی زیست محیطی رو به رو است رییس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران از ریزگردها به عنوان یکی از مهمترین عواملی که محیط زیست پایتخت را تهدید می کنند، نام برد و گفت: بی توجهی چند ساله به مسائل محیط زیست امروز به یک تهدید زیست محیطی برای تهران تبدیل شده است.
يکشنبه 23 شهريور 1393

استاندار تهران برخورد جدی با متصرفان اراضی عمومی ضروری است

 استاندار تهران برخورد جدی با متصرفان اراضی عمومی ضروری است استاندار تهران مجموع احکام صادر شده و اجراشده در رابطه با ساخت و سازهای غیرمجاز را مناسب و جدی تر ازسال های ماقبل عنوان کرد و گفت: برخورد جدی و قانونی با متصرفان اراضی عمومی ضروری است.
يکشنبه 23 شهريور 1393

جلسه ساماندهی اصناف شهرستان تهران برگزار شد

جلسه ساماندهی اصناف شهرستان تهران برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران جلسه ساماندهی اصناف تهران با حضور عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران تشکیل گردید.
شنبه 22 شهريور 1393

بازدید مشاور فرماندار و رئیس اداره بازرسی از روستاهای شهر تهران

بازدید مشاور فرماندار و رئیس اداره بازرسی از روستاهای شهر تهران به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران صبح امروز سید رحیم مرتضوی مشاور فرماندار و رئیس اداره بازرسی فرمانداری تهران به همراه همکاران با حضور در بخش کن و بخش آقتاب شهرستان تهران با بخشدار و پرسنل بخشداری دیدار و از تمام روستاهای تابعه بخش کن و آقتاب بازدید و از نزدیک با مردم، اعضای شورای اسلامی روستا و دهیاران گفتگو و در جریان مشکلات، معضلات و روند ساخت و سازهای روستاها قرار گرفتند و جهت حل مشکلات آنها و پیگیری در این خصوص از مسئولین مربوطه، اقدامات لازم را انجام دادند.
سه شنبه 18 شهريور 1393

فرماندار تهران: هرمنطقه شهرداری تهران به یک مرکز بهداشتی مجهز شود

 فرماندار تهران: هرمنطقه شهرداری تهران به یک مرکز بهداشتی مجهز شود فرماندار تهران گفت: هرمنطقه شهرداری تهران مجهز به یک مرکز بهداشتی و درمانی شود تا بتوان نظارت های مورد نیاز را به طور دقیق اعمال کرد.
سه شنبه 18 شهريور 1393