En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار وزیر کشور با خانواده شهدا و مردم محله مسجد باقرالعلوم (ع)

دیدار وزیر کشور با خانواده شهدا و مردم محله مسجد باقرالعلوم (ع) رحمانی فضلی وزیر کشور دیروز در مسجد باقرالعلوم(ع) حضور یافت و نیز در ادامه به میهمانی دو خانواده شهید این محله رفت.
پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393

بازدید وزیر کشور از ستاد مدیریت بحران شهر تهران

بازدید وزیر کشور از ستاد مدیریت بحران شهر تهران وزیر کشور موضوع احتمال بحران در ایران را کم اما محتملش را قوی دانست و گفت: در صورت وقوع حادثه خسارات زیادی به جا خواهد ماند.
پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393

تشکیل اولین جلسه رسیدگی بیشتر به امور مرتبط با خانواده زندانیان مرکز

تشکیل اولین جلسه رسیدگی بیشتر به امور مرتبط با خانواده زندانیان مرکز معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران : رسیدگی به خانواده های زندانیان ، نه تنها از لحاظ قانونی وظیفه ما بوده بلکه از لحاظ شرعی و انسان دوستی نیز جزو وظایف و مسئولیتهایی است که بر دوش ما نهاده شده.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393

عیادت براتلو از آسیب دیدگان واژگونی اتوبوس

عیادت براتلو از آسیب دیدگان واژگونی اتوبوس صفرعلی براتلو به نمایندگی از سیدحسین هاشمی استاندار تهران در بیمارستان مدائن حضور پیدا کرد.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393

مشروح نمازعبادی سیاسی جمعه بخش کن - 5 اردیبهشت 93

مشروح نمازعبادی سیاسی جمعه بخش کن - 5 اردیبهشت 93 به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، نماز جمعه این هفته بخش کن به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر یحیی صالح‌نیا امام جمعه بخش کن و با سخنرانی پرویز سروری عضوشورای شهر تهران و نماینده‌ی سابق مجلس شورای اسلامی برگزار گردید .
سه شنبه 9 ارديبهشت 1393

از همه می‌خواهم با شناسنامه حرف بزنند و بگویند از کجا هستند

از همه می‌خواهم با شناسنامه حرف بزنند و بگویند از کجا هستند رئیس‌جمهور گفت: ما از همه می‌خواهیم با شناسنامه حرف بزنند و بگویند از کجا هستند؛ بگویند وابسته به کدام جناح هستند؛ با نام جناح خود سخن بگویند و نه با نام ملت ایران.
سه شنبه 9 ارديبهشت 1393

تودیع و معارفه رئیس دادگستری استان تهران برگزار شد

تودیع و معارفه رئیس دادگستری استان تهران برگزار شد مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری استان تهران ظهر دیروز با حضور عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران برگزار شد.
سه شنبه 9 ارديبهشت 1393

تماس با ما

تماس با ما .
سه شنبه 9 ارديبهشت 1393

تماس با ما

تماس با ما .
دوشنبه 8 ارديبهشت 1393

دیدار فرماندار تهران با مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب

دیدار فرماندار تهران با مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب فرماندار تهران شب گذشته (6 اردیبهشت‌ماه) با مدیران برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دیدار کرد و به بحث و گفت‌و‌گو درباره برگزاری اين رويداد بزرگ فرهنگي پرداخت.
يکشنبه 7 ارديبهشت 1393