En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

میادین و معابر مهم تهران ساماندهی می‌شوند

میادین و معابر مهم تهران ساماندهی می‌شوند در جلسه علنی امروز شورای شهر، یک فوریت طرح «حفظ موقعیت و جلوگیری از هر گونه ساخت و ساز در میادین و چهارراه ها و معابر مهم تهران تا ارائه طرح جامع ساماندهی میادین و معابر» بررسی و با اصلاحاتی تصویب شد.
سه شنبه 16 ارديبهشت 1393

تذکر شورای شهر در خصوص تغییر کاربری باغات تهران

تذکر شورای شهر در خصوص تغییر کاربری باغات تهران رئیس شورای شهر تهران خواستار ایجاد ساز و کارهایی برای حفاظت از باغ های باقیمانده در پایتخت شد.
سه شنبه 16 ارديبهشت 1393

برگزاری جلسه شورای معاونین فرمانداری تهران

برگزاری جلسه شورای معاونین فرمانداری تهران به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، جلسه شورای معاونین فرمانداری تهران صبح امروز به ریاست عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران تشکیل گردید .
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

حفر 60 چاه آب در تهران

حفر 60 چاه آب در تهران استاندار تهران گفت: تقویت سامانه آبی شرق تهران و حفر 60 چاه آب در این زمینه می تواند کمک بزرگی در تابستان باشد ضمن اینکه اعتبارات این پروژه ها به صورت استانی با کمک دولت بایستی در نظر گرفته شود.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

امسال ۵۰ هزار واحد در تهران نوسازی می‌شود

امسال ۵۰ هزار واحد در تهران نوسازی می‌شود عبادالله فتح اللهی در نشست خبری صبح امروز خود گفت: ما نوسازی را یک مفهوم کیفی می دانیم که شامل همه ابعاد زندگی شهروندان ساکن در بافت های فرسوده می شود. این ابعاد شامل نیازهای خدماتی زیرساختی، خدمات هفت گانه، مقاوم سازی محل کار و زندگی و ... می شود.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

به پرونده 6 موسسه مردم نهاد رسیدگی شد

به پرونده 6 موسسه مردم نهاد رسیدگی شد جلسه هیأت نظارت بر سازمانهای مردم نهاد امروز تشکیل و به پرونده 6 موسسه مردم نهاد رسیدگی شد.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

افزایش 25 درصدی نرخ کرایه تاکسی

افزایش 25 درصدی نرخ کرایه تاکسی معاون عمرانی استاندار تهران ، تائید نرخ ۲۵ درصدی کرایه تاکسی های تهران توسط فرمانداری پایتخت را اعلام نمود.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1393

نخستین گزارش بازرسی از بازار پایتخت

نخستین گزارش بازرسی از بازار پایتخت معاون برنامه ریزی استانداری تهران اعلام کرد: طی بازرسی از یکی از مراکز توزیع گوشت در پایتخت گوشت های فاسد و حتی گران قیمت شناسایی و در محل تعزیر شدند.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1393

سرانه كتابخانه در تهران از متوسط كشور پايين تر است.

سرانه كتابخانه در تهران از متوسط كشور پايين تر است. استاندار تهران گفت: متاسفانه فضايي كه براي سرانه كتابخانه در تهران داريم از متوسط كشور پايين تر است ،اين درشان پايتخت سياسي و فرهنگي كشور نيست.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1393

روز معلم گرامی باد

روز معلم گرامی باد به مناسبت روز معلم عیسی فرهادی، معاون استاندار و فرماندار تهران طی پیامی این روز را به تمامی معلمان و فرهیختگان گرامی ایران عزیز تبریک گفت. متن پیام بدین شرح می باشد:
شنبه 13 ارديبهشت 1393