En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هوای پایتخت در شرایط سالم قرار دارد/ وزش باد از شدت آلاینده‌ها کاسته است

هوای پایتخت در شرایط سالم قرار دارد/ وزش باد از شدت آلاینده‌ها کاسته است سخنگوی مرکز کنترل کیفیت هوای تهران از کاهش شاخص و ادامه شرایط سالم در هوای پایتخت خبر داد.
شنبه 5 مهر 1393

مگس سفید تا سه هفته دیگر میهمان تهرانی ها است

 مگس سفید تا سه هفته دیگر میهمان تهرانی ها است عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با کاهش دمای هوا و انجام روش های مکانیکی (استفاده از شوینده و فشار آب) توسط شهرداری تهران تا سه هفته دیگر مگس سفید از بین خواهد رفت
شنبه 5 مهر 1393

تولید محصولاتی که نیاز آبی کمتری دارند اولویت امروز کشاورزی استان تهران است

 تولید محصولاتی که نیاز آبی کمتری دارند اولویت امروز کشاورزی استان تهران است استاندار تهران گفت: کشاورزان باید با بهره گیری از آمارهای صحیح به سمت تولید محصولاتی که نیاز آبی کمتری دارند، بروند.
شنبه 5 مهر 1393

هاشمي: با طرح سرشماري كشاورزي، خوداتكايي تسريع مي‌شود

هاشمي: با طرح سرشماري كشاورزي، خوداتكايي تسريع مي‌شود استاندار تهران گفت : طرح سرشماري كشاورزي مي تواند خوداتكايي و امنيت غذايي را در اين حوزه ماندگار و تثبيت كرده و دولت را در تصميم گيري و سياست گذاري هاي واردات و صادرات در بخش كشاورزي همراهي كند.
شنبه 5 مهر 1393

دشمن نباید نیاز ما را در موضوع هسته‌ای تعیین کند/تقدیر از مواضع رئیس جمهور در سفر نیویورک

دشمن نباید نیاز ما را در موضوع هسته‌ای تعیین کند/تقدیر از مواضع رئیس جمهور در سفر نیویورک خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه دشمن حق ندارد به ما بگوید چه می‌خواهیم و چه نمی‌خواهیم، گفت: مسئله آب سنگین اراک و ادامه غنی‌سازی تغییر ناپذیر است.
شنبه 5 مهر 1393

آغاز سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان تهران از 5 مهر لغایت 18 آبان ماه

آغاز سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان تهران از 5 مهر لغایت 18 آبان ماه سرشماری عمومی کشاورزی 1393 از 1393/7/5 لغایت 1393/8/18 در تمام نقاط شهری و روستایی و خانواده های غیر ساکن اجرا خواهد شد. این سرشماری با استفاده از تبلت و سامانه یکپارچه جمع آوری الکتریکی داده ها انجام می شود.
چهارشنبه 2 مهر 1393

میدان مرکزی میوه و تره بار تهران نیازمند ساماندهی است

 میدان مرکزی میوه و تره بار تهران نیازمند ساماندهی است معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران گفت: میدان مرکزی میوه و تره بار با مجموعه ای بالغ بر 300 هکتار و 1500 حجره موانع و مشکلاتی را بر سر راه توسعه و ساماندهی دارد که باید مرتفع شود.
چهارشنبه 2 مهر 1393

فرار آب سد لار با حفر تونل به سد لتیان منتقل خواهد شد

فرار آب سد لار با حفر تونل به سد لتیان منتقل خواهد شد مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: برای انتقال فرار آب سد لار به سد لتیان یک تونل 29 کیلومتری احداث می شود.
چهارشنبه 2 مهر 1393

رهبری و هدایت آینده نظام بر دوش علمی و اعتقادی دانش آموزان است

رهبری و هدایت آینده نظام بر دوش علمی و اعتقادی دانش آموزان است فرماندار تهران گفت:رهبری و هدایت آینده نظام بردوش علمی و اعتقادی دانش آموزان امروز است.
چهارشنبه 2 مهر 1393طرح گسترده پلیس برای برخورد با تخلفات اتوبوس‌ها + نرخ جرایم

<br /><br />طرح گسترده پلیس برای برخورد با تخلفات اتوبوس‌ها + نرخ جرایم فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران از اجرای طرح مشترک پلیس و سازمان اتوبوسرانی برای برخورد با تخلفات رانندگان اتوبوس‌ها خبر داد.
چهارشنبه 2 مهر 1393