En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران: موضوع حجاب و عفاف با تعیین مدت زمان قابل حل نیست

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بحث عفاف و حجاب موضوع گسترده ای است که با تعیین مدت زمان قابل حل نیست.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

بهره برداری از 3 ایستگاه مترو تهران تا مهرماه / مترو به ازگل می رسد

مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه با بیان اینکه عملیات عمرانی خط 3 مترو تهران با سرعت در حال اجرا است گفت: در تلاشیم تا 3 ایستگاه این خط را تا مهرماه تکمیل و به بهره برداری برسانیم.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

قیمت میوه در میدان مرکزی میوه و تره بار بسیار کمتر از سطح شهر است

رییس اتحادیه بار فروشان تهران گفت: قیمت میوه در میدان مرکزی میوه و تره بار بسیار پایین تر از خرده فروشی های سطح شهر است و برخی از آنها بین 90 تا 95 درصد گران تر از میدان مرکزی، میوه را به فروش می رسانند.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

نگرانی استانداری تهران از رشد قارچ گونه ساخت و ساز های غیر مجاز

معاون عمرانی استان تهران گفت: ساخت و سازهای غیر مجاز با پیگیری های انجام شده نسبت به قبل بسیار کاهش یافته است اما همچنان ادامه دارد و این معضل به شکلی است که هر کجا مانع این ساخت و ساز ها می شویم جای دیگر شروع به ساخت و ساز می کنند.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

محدودیت های ترافیکی روز قدس در تهران اعلام شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: تمهیدات ویژه ترافیکی برای حضور گسترده و باشکوه مردم پایتخت در راهپیمایی روز قدس در نظر گرفته شد.
سه شنبه 31 تير 1393

مدیریت دوگانه در بهره برداری از برج و میدان آزادی مهمترین معضل است

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برج آزادی نمادی از هویت ملی و انقلابی ماست، گفت: مدیریت دوگانه در بهره برداری از برج و میدان آزادی مهمترین معضلی است که امید است با ایجاد مدیریت یکپارچه حل شود.
سه شنبه 31 تير 1393

هوای پایتخت ناسالم شد

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: هوای پایتخت با قرار گرتن ذرات معلق کمتر از دو نیم میکرون روی عدد 113 در شرایط ناسالم قرار گرفت.
سه شنبه 31 تير 1393

هاشمی: حریم تهران را ساماندهی می کنیم / جمع‌آوری 2 هزار معتاد از کف خیابان‌ها

استاندار تهران گفت: در حال حاضر رابطه شهرداری تهران، شورا و استانداری به عنوان مقام عالی دولت در استان تهران بسیار قوی است و مردم امید دارند که با این تعامل مشکلاتشان بیش از گذشته حل شود.
سه شنبه 31 تير 1393

مراسم ایام شهادت مولای متقیان در فرمانداری تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران امروز سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حسین زاده دبیر شورای سابق ائمه جمعه شهر تهران با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار تهران و معاونین و پرسنل فرمانداری در محل نمازخانه برگزار گردید
دوشنبه 30 تير 1393

آشفتگی هوای تهران طی 3 روز آینده

تخریب رویشگاه های طبیعی و رویش صنایع آلاینده به جای آنها، نتیجه ای جز قرار گرفتن در صدر فهرست شهرهای آلوده جهان برای تهران در بر نداشته است.
دوشنبه 30 تير 1393