En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

آتش‌سوزی گسترده ساختمان دو طبقه در خیابان جمهوری

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ای در یک ساختمان دو طبقه واقع در خیابان جمهوری خبر داد.
دوشنبه 28 مهر 1393

70درصد شهرهای کشور در معرض خطر زلزله قرار دارند

در دومین روز از برگزاری جشنواره شهر آماده، نشست تخصصی «سیستم‌های اطلاعات مکانی همراه (موبایل GIS) و نقش آن در مدیریت بحران» در محل سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.
دوشنبه 28 مهر 1393

تهران عصاره ملت ایران است/باید به تمامی عناصر فرهنگی توجه کرد

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران گفت:باید به تمامی عناصر فرهنگی پایتخت توجه کرد چرا که تمامی اقوام کشور در تهران حضور دارند.
دوشنبه 28 مهر 1393

تهران امروز نفس می کشد/هوای پایتخت در شرایط سالم

معاون نظارت وپایش محیط زیست استان تهران گفت: به استناد اطلاعات دریافت شده از ایستگاههای سنجش آلودگی هوای شهر تهران، شاخص کیفیت هوای امروز تهران 78و در شرایط سالم قرار دارد.
دوشنبه 28 مهر 1393

مدیرکل آموزش و پرورش تهران: فقط 24 مدرسه دولتی به غیر دولتی تبدیل شده است

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از تعداد 2700مدرسه دولتی فقط 24 مدرسه با هدف ارتقای کیفیت به غیر دولتی تبدیل شده اند گفت: تمامی این مدارس در محروم ترین مناطق تهران قرار گرفته اند.
يکشنبه 27 مهر 1393

دستگیری 7 باند سرقت و زورگیری در پایتخت

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری 7 باند سارق منزل و لوازم و قطعات خودرو و زورگیر طی چند ساعت گذشته در پایتخت خبر داد و گفت: بیش از 4 کیلوگرم مواد مخدر شیشه از یکی از این سارقان کشف و ضبط شده است.
يکشنبه 27 مهر 1393

جلسه ستاد پیگیری و نظارت بر مناسب سازی فضا برای معلولین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، صبح امروز جلسه مناسب سازی فضا برای معلولین با حضور غلامحسین آرام معاون فنی عمرانی فرمانداری تهران و سراج رئیس سازمان بهزیستی شهر تهران برگزار شد. در این جلسه نمایندگان شورای شهر و شهرداری تهران گزارشی را از عملکرد آن سازمان در خصوص مناسب سازی فضا برای معلولین در شهر تهران ارائه نمودند.
يکشنبه 27 مهر 1393

هاشمي : بايد از بدعت‌هاي ضد ارزشي در ماه محرم جلوگيري شود/آمادگی کامل استان در استقبال از ماه محرم

استاندار تهران گفت : قمه زني در ماه محرم يك بدعت عيان است كه امام راحل، مقام معظم رهبري و مراجع عظام تقلید در این خصوص فتوای مشخصی دارند. این موضوع در سال گذشته مورد کنترل قرار گرفت و امسال نیز مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
يکشنبه 27 مهر 1393

حداکثرسرعت دربرخی ازبزرگراه های تهران 10تا20 کیلومتربرساعت کاهش یافت

مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در اطلاعیه ای اعلام کرد: حداکثر سرعت مجاز در بزرگراه های پایتخت اصلاح و دربرخی از این مسیرها بین 10 تا 20 کیلومتر برساعت کاهش یافته است.
شنبه 26 مهر 1393

حضور مشاور فرماندار تهران در مراسم شبگردی اصحاب رسانه در سازمان ورزش شهرداری تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، ایمان قربانی مشاور فرماندار و مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران، در بیست و یکمین شبگردی شهرداری تهران که با حضور اصحاب رسانه و نخبگان فرهنگی مناطق تهران و به میزبانی سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار گردیده بود، حضور یافت.
شنبه 26 مهر 1393