En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

معاون فرماندار تهران: حرکت های هنجارشکنانه و مخل آرامش عمومی مردم مذموم است

معاون انتظامی، امنیتی فرماندار تهران نیاز کشور به فضای آرام را مورد تاکید قرارداد و حرکت های هنجارشکنانه و مخل نظم و آرامش مردم را مذموم شمرد.
يکشنبه 4 آبان 1393

تشکر اهالی روستای سولقان از زحمات بخشدار کن

اهالی، اعضاء شورا روستا و دهیار روستای سولقان از زحمات بخشدار کن آقای دهقان، تشکر و قدردانی کردند.
يکشنبه 4 آبان 1393

هر تجمعی در استان نیازمند دریافت مجوز قانونی است

استاندار تهران گفت: هر تجمعی در استان تهران اگر بخواهد شکل بگیرد، باید مراحل قانونی خود را طی کرده و با دریافت مجوز قانونی از وزارت کشور و یا فرمانداری اقدام به تجمع کند.
يکشنبه 4 آبان 1393


بودجه سازمان انتقال خون تهران ناکافی است، وزارت بهداشت کمک کند

استاندار تهران ضمن بازدید از بخش های مختلف سازمان انتقال خون استان تهران، با ناکافی خواندن بودجه اختصاصی برای تجهیز این مرکزمهم، خواستار توجه بیشتر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان انتقال خون ایران شد.
شنبه 3 آبان 1393

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، سومین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران در روز شنبه مورخ 93/8/3 با ریاست عیسی فرهادی معاون استاندار، فرماندار و رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تهران در سالن جلسات فرمانداری تشکیل و ضمن ارائه گزارش مرتبط با جلسات قبل از سوی علی اصغر ناصر بخت معاون سیاسی انتظامی و دبیر کمیسیون ، مواردی مصوب گردید.
شنبه 3 آبان 1393

حرکت غیر انسانی اسید پاشی محکوم است/ تجمع بدون مجوز خلاف قانون است

معاون استاندار تهران وفرماندار تهران ضمن محکوم کردن حرکت غیر انسانی اسید پاشی، گفت: با تجمعاتی که بدون کسب مجوز در این خصوص برگزار شود، برخورد خواهد شد.
شنبه 3 آبان 1393

عاملان اسیدپاشی باید به اشد مجازات برسند/ آمریکا دنبال تخریب منابع نظامی و صنعتی سوریه است

خطیب امروز نماز جمعه تهران با اشاره به عمل قبیح اسیدپاشی گفت: ما این عمل قبیح را محکوم می‌کنیم و از کسانی که مسئولیتی در این زمینه دارند، می‌خواهیم عوامل این اتفاق را شناسایی و به اشد مجازات محکوم کنند.
شنبه 3 آبان 1393

تجمع مقابل وزارت کشور غیرقانونی است

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران گفت: فرمانداری تهران هیچگونه مجوزی برای تجمع در مقابل وزارت کشور را صادر نکرده است.
شنبه 3 آبان 1393

پیام تسلیت فرماندار تهران در پی درگذشت حضرت آیت اله مهدوی کنی

عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران در پیامی ، رحلت جانسوز عالم وارسته ، فقیه مجاهد و پارسا آیت اله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری را به بیت آن مرحوم و عموم مردم تسلیت گفت.
چهارشنبه 30 مهر 1393

پیام تسلیت بخشدار کن در پی رحلت عالم ربانی آیت الله مهدوی کنی

رحلت عالم ربانی آیت الله مهدوی کنی را به محضر حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری ، مراجع، علما ، مردم و علی الخصوص مردم غیور کن تسلیت عرض مینماییم. امید است روح پرفتوح آن عالم اخلاق در علو درجات در جوار حضرت حق آرام گیرد.
چهارشنبه 30 مهر 1393