En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

احداث مرکز نوآوری گیاهان دارویی پردیس ابوریحان در تهران

احداث مرکز نوآوری گیاهان دارویی پردیس ابوریحان در تهران تحریریه خبر-رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: اساس کار در پردیس ابوریحان دانشگاه تهران، تحقیقات گل و گیاه و به خصوص گیاهان دارویی است، به همین دلیل مرکز نوآوری تخصصی گیاهان دارویی بنا بر اکوسیستم و قابلیت منطقه در دستور کار قرار گرفته و امید می‌رود با تاسیس در آینده نزدیک، تمامی نیاز کشور در این زمینه تامین شود.
يکشنبه 28 مهر 1398

برگزاری مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی از مسجدامام حسن مجتبی(ع) روستای جعفرآباد باقراف تا حرم عبدالعظیم حسنی (ع)

برگزاری مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی از مسجدامام حسن مجتبی(ع) روستای جعفرآباد باقراف تا حرم عبدالعظیم حسنی (ع) تحریریه خبر- همزمان با 27 مهر و اربعین حسینی، راهپیمایی جاماندگان اربعین روستای جعفرآباد باقراف بخش آفتاب با حضور پرشور مردم روستا از مسجد امام حسن مجتبی(ع) این روستا آغاز شد.
يکشنبه 28 مهر 1398

برگزاری مراسم پیاده روی "جاماندگان" اربعین حسینی در روستای پلایین بخش آفتاب

برگزاری مراسم پیاده روی "جاماندگان" اربعین حسینی در روستای پلایین بخش آفتاب تحریریه خبر-دهیار روستای پلایین از پیاده روی با شکوه مردم بخش آفتاب در27 مهر، مصادف با روز اربعین حسینی از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای مرتضی گرد تا امام زاده علی اکبر(ع) روستای پلایین خبرداد.
يکشنبه 28 مهر 1398

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: آیندگان باید بدانند که امنیت و آرامش کشور در سایه جانفشانی جانبازان و ایثارگران به دست آمده است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: آیندگان باید بدانند که امنیت و آرامش  کشور در سایه جانفشانی جانبازان و ایثارگران به دست آمده است تحریریه خبر- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ تکریم و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان را وظیفه همه آحاد جامعه به ویژه مسئولان دانست و اظهار داشت: آیندگان باید بدانند که امنیت و آرامش کشور در سایه جانفشانی جانبازان و ایثارگران به دست آمده و اقتدار و عزت ایران اسلامی در گرو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جدید است.
يکشنبه 28 مهر 1398

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران : ساخت و ساز مسکن در ابعاد ملی نیاز به اقدام ملی و همه جانبه دارد

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران : ساخت و ساز مسکن در ابعاد ملی نیاز به اقدام ملی و همه جانبه دارد تحریریه خبر- رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران در خصوص ساخت مسکن ملی به عنوان یک اقدام ملی گفت : انتظار می رود در این طرح همه افراد و سازمان هایی که در ساخت و ساز دستی در کار دارند به وسیله دولت به بازی گرفته شوند و در یک اقدام ملی و همه جانبه وضعیت فعلی بهبود یابد.
يکشنبه 28 مهر 1398

رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران: توانایی تامین کفش ۴۰۰ میلیون نفر را داریم

رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران:  توانایی تامین کفش ۴۰۰ میلیون نفر را داریم تحریریه خبر- رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران آخرین وضعیت صنعت کفش کشور را تشریح کرد و گفت: اگر مواد اولیه و سرمایه در گردش واحدهای فعال در این حوزه تامین شود ما می‌توانیم نیاز ۴۰۰ میلیون نفر به کفش با کیفیت را تامین کنیم. این یعنی علاوه بر تامین نیاز داخل از پتانسیل بالایی برای صادرات برخوردار هستیم.
يکشنبه 28 مهر 1398

فردا؛ آغاز چهاردهمین کنگره سراسری پزشکی ورزشی در تهران

فردا؛ آغاز چهاردهمین کنگره سراسری پزشکی ورزشی در تهران تحریریه خبر- چهاردهمین کنگره سراسری پزشکی ورزشی از فردا چهارشنبه در مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تهران خیابان حجاب آغاز می شود.
چهارشنبه 24 مهر 1398

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری تهران : نیاز بازار به تلویزیون با ساخت داخل تامین می شود

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری تهران : نیاز بازار به تلویزیون با ساخت داخل تامین می شود تحریریه خبر- رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری،گوشی همراه و لوازم جانبی تهران ضمن اشاره به قطع واردات محصولات لوازم صوتی و تصویری کره‌ای بعد از بازگشت تحریم‌ها گفت: ما در حوزه لوازم صوتی و تصویری به مشکلی برنخواهیم خورد و در ماه‌های آینده میزان تولیدات داخلی لوازم صوتی و تصویری به‌ خصوص تلویزیون جوابگوی نیاز بازار خواهد بود.
چهارشنبه 24 مهر 1398

دومین کارگاه تخصصی تزئینات معماری در موزه فرش برگزار می شود

دومین کارگاه تخصصی تزئینات معماری در موزه فرش برگزار می شود تحریریه خبر-دومین کارگاه تخصصی «تامل درماهیت تزئینات معماری مجموعه کاخ گلستان در آئینه زمان» توسط موزه فرش ایران با همکاری انجمن علمی فرش برگزار می‌شود.
چهارشنبه 24 مهر 1398

مسابقات تنیس با ویلچر قهرمانی کشور در تهران برگزار می شود

مسابقات تنیس با ویلچر قهرمانی کشور در تهران برگزار می شود تحریریه خبر- مسابقات تنیس با ویلچر قهرمان کشور در تهران زیر نظر فدراسیون تنیس برگزار می شود.
چهارشنبه 24 مهر 1398