En
تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397
کد 4111

در فرمانداری تهران برگزار شد؛

جلسه اتخاذ تدابیر در خصوص مشکلات شهرک زیتون

تحریریه خبر- جلسه اتخاذ تدابیر در خصوص مشکلات شهرک زیتون در راستای اجرای مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری در تالار اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، با عنایت به مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در خصوص انتقال بخشی از اراضی موسوم به واصفجان به اعضای تعاونی مسکن وزارت جهاد کشاورزی (شهرک زیتون) و لزوم اتخاذ تذابیر لازم جهت اجرایی نمودن این  مصوبه  با حضور مدیران، مسوولان و نمایندگانی از ادارات راه و شهرسازی استان تهران، حفاظت محیط زیست استان تهران، یگان انتظامی شهرداری تهران، شهرداری منطقه 13، نیروی انتظامی، قرار گاه ثاراله و سازمان اطلاعات برگزار شد. 
"عبدالعظیم رضایی" در خصوص ایجاد زیرساخت ها در اراضی موسوم به واصفجان گفت: زیرساخت ها در این اراضی باید به سرعت آماده سازی شود و دستگاه های خدمات رسان در واگذاری انشعابات پیگیر امور باشند تا مشکلات و مسایل مربوط به شهروندان شهرک زیتون  مرتفع گردد.
در این نشست اعضای حاضردر جلسه در خصوص چگونگی اجرایی کردن مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری  و آخرین اقدامات انجام شده گزارشاتی را ارایه نمودند.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 257