En
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 4109
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران،"عیسی فرهادی "در جلسه بررسی مشکلات اهالی منطقه ۱۸ که در محل مسجد امام حسن مجتبی (ع) برگزار می‌شد، گفت: در جلساتی که سال گذشته در منطقه 18 برگزار شد، با حضور یک نفر از هر محله ی  و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی  مشکلات بررسی شد و پس از تشکیل دبیرخانه بررسی مشکلات مناطق تهران ۱۹ مصوبه تنها برای منطقه ۱۸ در این جلسه داشتیم.
وی ادامه داد: بخشی از این 19 مصوبه انجام و مابقی در حال پیگیری است.
فرهادی به برگزاری جلسه یکشنبه‌های آخر هر ماه با حضور نمایندگان مردم ۲۰ منطقه شهر تهران در فرمانداری و حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: تمامی مشکلات و همچنین مصوبات قبلی در این جلسات مورد بررسی قرار می‌گیرد.
فرهادی ادامه داد: قطعا تا سال آینده برگزاری این جلسات می‌تواند منشأ خیر برای تمامی مناطق تهران باشد و در جهت حل مشکلات آنها گام‌های مؤثری برداشته شود.
فرماندار تهران از دلسوزی و پیگیری شهردار منطقه18 تهران  که تمامی مشکلات شهروندان را پیگیری می‌کند، تقدیر کرد و گفت: می توان این انتظار را داشت که به زودی و در پی 19 مصوبه مربوط به این منطقه مشکلات شهروندان حل و فصل شود.
فرهادی همچنین از غلامحسین آرام، معاون عمرانی خود، که مسئولیت دبیرخانه جلسات حل مشکلات اهالی مناطق تهران را برعهده دارد، برای پیگیری‌ها و تشکیل جلسات مکرر برای حل مشکلات شهروندان قدردانی کرد.
انتهای پیام/