En
تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397
کد 4068

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران از کمپ های ترک اعتیاد بازدید نمود

تحریریه خبر- " عبدالعظیم رضایی" معاون فرماندار تهران روز دوشنبه از مرکز نگهداری درمان و کاهش آسیب ماده 16 شفق و کمپ ترک اعتیاد ماده 15 توسکا بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، در این بازدید رضایی ضمن اشاره به عزم ملی برای مقابله با معضل اعتیاد افزود: حضور همگانی آحاد مختلف جامعه در امر پیشگیری از این پدیده شوم و حمایت و توانمند سازی  بهبودیافتگان برای ورود به اجتماع، اثرات این آسیب اجتماعی که زمینه ساز سایر آسیب ها است را بسیار کاهش خواهد داد.
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران در ادامه به مسئله اشتغال این افراد تاکید کرد و گفت: سازمان فنی و حرفه ای باید با آموزش مددجویان،  زمینه  ورود افراد به چرخه اشتغال و اقتصاد را فراهم کند و سایر ارگان های ذی ربط نیز حمایت همه جانبه را داشته باشند.
زمین فاز اول مرکز نگهداری معتادان متجاهر شفق 30 هزار متر مربع است که 4 هزار متر مربع زیربنا، 2500 هزار  متر مربع نیز سالن نگهداری از معتادان را دارد و در حال حاضر 400 معتاد متجاهر در این کمپ در حال درمان هستند و مرکز ترک اعتیاد توسکا  مختص جوانان و بزرگسالان در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی فعال است.
در این بازدید معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران و جمعی از مدیران و مسئولان بهزیستی استان تهران  مشکلات و مسایل موجود در این مراکز را بررسی نمودند.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 57