En
تاریخ : چهارشنبه 25 مهر 1397
کد 4052

بررسی و اتخاذ تصمیم درخصوص هماهنگی و تسریع در اجرای پروژه ساختمان پلاسکو انجام شد

تحریریه خبر- جلسه بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص هماهنگی و تسریع در اجرای پروژه ساختمان پلاسکو به ریاست" عیسی فرهادی" معاون استاندار و فرماندار تهران و با حضور سایر اعضاء در تالار اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، " عیسی فرهادی" فرماندار تهران ضمن اشاره به تاکید استاندار تهران در پیگیری پروژه پلاسکو گفت: با توجه به اینکه مالکیت هر دو بخش ساختمان با یک مجموعه است باید همزمان باهم و در اسرع وقت تکمیل شوند.
فرماندار تهران به رعایت مسایلی ایمنی در انجام پروژه تاکید نمود و افزود: ایمنی، کیفیت، دقت و سرعت در احداث پروژه  بویژه کنترل حریق باید توسط شرکت های سازنده مد نظر قرار گیرد .
" غلامحسین آرام" معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران ضمن اشاره به آخرین وضعیت پیشرفت  پروژه  پلاسکو در ضلع جنوبی و شمالی گفت: باید در خیابان طاهری مشکلات اهالی و دانش آموزان مدرسه به سرعت مرتفع گردد.
معاون فنی و عمرانی فرمانداری به هماهنگی بیشتر  میان اعضای شورای متحد پلاسکو و هیات مدیره ساختمان شمالی با بنیاد مستضعفان، پیمانکار پروژه(شرکت رامان) و شرکت مقاوم ساز(شرکت پرمایون) تاکید کرد و افزود: پیشرفت اجرای پروژه در هر بخش باید مطابق با برنامه زمانبندی شده باشد و هر گونه مشکل احتمالی باید طی نشست و مذاکره طرفین حل گردد.
آرام ضمن اشاره به پیگیری های موکد استاندار تهران و فرماندار تهران در موافقت کمیسیون ماده 5 ، از اقدامات شهرداری تهران و شهردار منطقه 12 تقدیر کرد و خواستار هماهنگی های بیشتر شد.
"سعادتی" شهردار منطقه12 نیز در خصوص ابلاغ مصوبه کمیسیون ماده5 و صدور پروانه  پس از طی مراحل لازم خبر داد و افزود: با توجه به شرایط خاص ترافیکی مسایل مربوطه در فرآیند بارگیری باید حل شود.
سعادتی افزود: برای رایگان بودن صدور پروانه باید از شورای شهر تهران نیز مجوز دریافت شود.
وی  به حل مشکلات مردم در قسمت شرقی پروژه و همکاری شهرداری با مردم تاکید کرد.
 در این نشست هریک از اعضا مسایل و مشکلات،  پیشنهادات و راهکارهای لازم در پیشرفت پروژه را مطرح نموده و پس از بحث و بررسی تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 32