En
تاریخ : سه شنبه 24 مهر 1397
کد 4050

در فرمانداری تهران برگزار شد؛

جلسه ساماندهی وضعیت بازار فروش پرندگان زینتی خلیج فارس

تحریریه خبر- جلسه ساماندهی وضعیت بازار فروش پرندگان زینتی خلیج فارس واقع در اتوبان آزادگان به ریاست "عبدالعظیم رضایی " معاون سیاسی انتظامی ، در تالار اجتماعات فرمانداری تهران، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران ضمن اشاره به حساسیت مسایل زیست محیطی گفت: در کشورهای در حال توسعه موضوع محیط زیست  یکی از موضوعات و چالش های مهم است و کشور ما  از لحاظ جغرافیایی و حوزه های محیط زیست تنوع بسیاری دارد که نیاز به توجه ویژه هم دارد.
وی  به مشکلات و مسایل پیش آمده در بازار پرندگان زینتی خلیج فارس اشاره کرد و افزود:  این بازار به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای پرندگان زینتی موجود در کشور، مشکلات و آسیبب هایی را برای محیط زیست بوجود آورده که باید با شناسایی ،  مدیریت و برنامه ریزی ، ساماندهی لازم صورت پذیرد.
رضایی افزود: محیط زیست شهر تهران با همکاری، هماهنگی و هم افزایی تمامی دستگاه های ذی ربط در خصوص ساماندهی بازار فروش پرندگان زینتی می تواند تبعات حاصل را در جهت صحیح هدایت نموده و به عنوان متولی اصلی محیط زیست ، گام های موثری در این راستا بردارد.
در این نشست که شهرداری تهران، دامپزشکی شهرستان تهران، اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، دفتر تنوع زیستی و حیات وحش ، یگان حفاظت سازمان محیط زیست، دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز بهداشت ، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران ، مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران ، پلیس و دادگستری حضور داشتند پس از بحث و تبادل نظر راهکارهایی ارایه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 56