En
تاریخ : سه شنبه 24 مهر 1397
کد 4049

جلسه کمیته های پشتیانی ، اجرایی و امنیتی مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی برگزار شد

تحریریه خبر- جلسه کمیته های مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی که به نحوه خدمت رسانی و برنامه ریزی در خصوص اجرای این مراسم اختصاص داشت، صبح امروز (سه شنبه) به ریاست "عبدالعظیم رضایی " معاون سیاسی انتظامی ، در تالار اجتماعات فرمانداری تهران، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران،  در این نشست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران ضمن اشاره به بزرگترین تجمعات انسانی در دنیای اسلام و مراسم حج افزود: در سال های اخیر این تجمع انسانی در کربلای معلای معطوف شده و بیش از 20 میلیون زائر و عاشق حسینی در همایش پیاده روی شرکت می کنند که افزایش حضور مردم برای ثبت نام در روزهای آتی گویای این واقعیت است.
رضایی افزود: از آنجایی که امکان حضور برای همه افراد فراهم نیست پیاده روی جاماندگان اربعین اتفاق خوبی است که در سال های اخیر بوجود آمده و از شهر تهران شروع شده و در بسیاری از استان ها و شهرستان ها تبدیل به سنت شده و این امر در گسترش فرهنگ عاشورایی حرکتی بس بزرگ و ارزشمند است.
در این نشست ضمن ارایه گزارش هایی در خصوص اقدام ها و تمهیدات پیش بینی شده به منظور خدمت رسانی به عزاداران حسینی ، در خصوص موکب ها، ایستگاه های صلواتی، چگونگی ایاب و ذهاب جاماندگان اربعین حسینی(ع) و زایران حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و سایر موارد، بحث و بررسی صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.  
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 39