En
تاریخ : چهارشنبه 21 شهريور 1397
کد 4005

جلسه شورای اداری شهرستان تهران ویژه منطقه4 شهرداری تهران برگزار شد

تحریریه خبر- جلسه شورای اداری شهرستان تهران ویژه منطقه4 به ریاست فرماندار تهران در تالار اجتماعات شهرداری منطقه4 واقع در میدان رسالت، خیابان هنگام برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، "عیسی فرهادی" معاون استاندار و فرماندار تهران در جلسه شورای اداری شهرستان تهران از ساخت بیمارستان هزار تخته در منطقه 4 خبر داد و گفت: سه بیمارستان  هزار تخته در غرب، شرق و جنوب تهران از محل ارزش افزود ه در حال احداث است و ابراز امیدواری کرد که  با ساخت این بیمارستان ها بخش عمده ای از مشکلات مردم منطقه 4 و سایر شهروندان تهرانی کاسته شود.
معاون استاندار افزود: هماهنگی لازم برای احداث کلانتری در منطقه 4 صورت گرفته است و به زودی با احداث کلانتری از مشکلات این حوزه نیز کاسته خواهد شد.
فرهادی در این نشست تکریم ارباب رجوع و دایر کردن میز خدمت در تمامی دستگاه ها را مهم عنوان نمود و خواستار پیگیری این امر  شد.
وی افزود: منطقه 4 تهران از مناطق زیبای تهران است و دارای پتانسیل مناسب برای گردشگری است که باید از این فرصت به شکل مطلوب بهره برداری نمود.
فرماندار تهران به جمعیت یک میلیون نفری این منطقه  اشاره کرد و گفت:  برای تسهیل  تردد و ترافیک این منطقه باید در ناوگان حمل و نقل عمومی اصلاحاتی صورت پذیرد .
فرهادی  ضمن تبریک به مناست هفته نیروی انتظامی افزود: نیروهای زبده ، متخصص ومتدین نیروی انتظامی با همکاری  شهرداری و سایر دستگاه ها و نهادها در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، ساماندهی معتادین متجاهر وکودکان کار بخش بزرگی از مشکلات مردم را مرتفع نموده اند.
فرماندار تهران از  تلاش شهردار منطقه 4 تهران برای حفظ حریم شرق تهران بویژه  در خصوص ساماندهی گود آبعلی  تشکر نمود و وجود بافت فرسوده در منطقه را  از مسایل مهمی عنوان نمود که باید در اسرع وقت مورد اقدام قرار گیرد.
فرهادی شورای اداری شهرستان را  به عنوان محلی برای طرح سیاست های جدید دولت و تطبیق دستگاه ها با این سیاست ها عنوان کرد و گفت: در این شورا هر یک از دستگاه ها باید گزارش های مربوط به حوزه خود را ارایه داده تا ضمن آشنایی سایر ادارات با خدمات آن دستگاه برای حل مشکلات مردم بتوانند با هم هماهنگی و همکاری لازم داشته باشند.
فرهادی همچنین به مشکلات  مربوط به ثبت اسناد اشاره کرد و افزود: برخی ساختمان ها در  محلات شمیران نو، سراج ، گلشن و بخش هایی از مجدیه شمالی فاقد سند می باشند و به صورت قول نامه ای خریداری شده اند که طی روزهای آینده با حضور نیروهای متخصص اداره ثبت ، شهرداری و نماینده فرمانداری تهران در شهرداری منطقه با بررسی استعلامات  و پلاک های ثبتی مورد درخواست متقاضیان این ساختمان ها تعیین تکلیف خواهد شد.
 وجود بافت فرسوده در شمیران نو و خاک سفید، وجود مشاغل مزاحم ، توقف خودروهای سنگین در برخی خیابان های ، وجود دکل های  برق فشار قوی، کمبود سرانه های ورزشی، کمبود سوله های بحران، وجود پادگان های نظامی،  نبود پل های عابر مکانیزه، نبود روشنایی در سطح معابر، کمبود کلانتری،  کمبود سینما و بیمارستان، وجود مشکلات ترافیکی ، وجود آسیب های اجتماعی و فقر در منطقه از سوی شورایاری محلات به عنوان مشکلات و معضلات بیان شد.
جلسه شورای اداری شهرستان تهران ویژه منطقه4 شهرداری تهران به ریاست "عیسی فرهادی" معاون استاندار و فرماندار تهران و با حضور "حجت الاسلام و المسلمین احمد مازنی" نماينده مردم تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ، "محمد سالاری" عضو شورا شهر تهران و رییس کمیسیون شهرسازی و معماری ، "غلامحسین آرام" معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران ، " سیدعلیرضا حسینی" شهردار منطقه 4، دبیران شورایاری ها و مدیران ، مسوولان و نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار شد.
انتهای پیام
/
  • نوشته شده
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 229