En
تاریخ : سه شنبه 8 خرداد 1397
کد 3904

در دستور کار فرمانداری تهران قرار گرفت؛

پیگیری قانون جدید حمایت از حقوق معلولین

تحریریه خبر- با توجه به آیین نامه اجرایی ماده 2 قانون جامع حمایت از حقوق معلولان،جلسه ستاد پیگیری و نظارت بر مناسب سازی فضا برای معلولین به ریاست معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران،" غلامحسین آرام" در این نشست مناسب سازی فضا برای معلولین و افراد کم توان را از برنامه های مهم دولت عنوان کرد و گفت: برای ایجاد فرصت های برابر آحاد مختلف جامعه و دسترسی افراد معلول به اماکن عمومی و فضاهای شهری  تماهی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان موظفند با حداکثر ظرفیت در این راستا گام بردارند.
در این جلسه که روز دوشنبه با حضور"ناهیدا خداکرمی" عضو شورای اسلامی شهر تهران و مدیران ، مسوولان و نمایندگان ادارات و سازمان های ذی ربط در تالار اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد برخی حاضران در خصوص آخرین وضعیت مناسب سازی فضا برای معلولین و موانع موجود در تحقق این امر مطالبی را عنوان کردند و در ادامه پیشنهادات و راهکارهای خود را مطرح نمودند.
در این جلسه همچنین در ارتباط با سیاسیت ها و برنامه های آتی کمیته پیگیری و نظارت بر مناسب سازی فضا برای معلولین ،بحث و گفت گو شد.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 8 خرداد 1397
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران 2
  • تعداد بازدید 92
نظرات شما
captcha refresh