En

آرشیو

معاون فرماندار تهران: 57 درصد معتادین متجاهر شهر تهران مربوط به استان تهران هستند

(47)

تحریریه خبر- معاون فرماندار تهران به آمار ارایه شده از معتادین توسط بهزیستی شهرستان تهران اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه 57 درصد از معتادین متجاهر، ساکن شهر تهران و استان تهران و 43 درصد مربوط به سایر استان ها است جامعه هدف در شهر تهران برای ساماندهی این افراد بسیار بزرگ است وبرای کاهش این آمار باید بصورت جهادی تلاش کرد.

شنبه 29 ارديبهشت 1397

تصاویر منتخب

گزارش تصویری - افتتاح سیستم شناورسازی و تجمیع چربی شرکت صنعتی بهشهر با حضور فرماندار تهران

(47)

.

شنبه 29 ارديبهشت 1397

در بخشداری آفتاب برگزار شد؛

جلسه هماهنگی امور اجرایی ، پشتیبانی و امنیتی بیست ونهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

(68)

تحریریه خبر- جلسه هماهنگی امور اجرایی ، پشتیبانی و امنیتی بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با حضور کلیه مدیران دستگاه های خدمات رسان، اجرایی، امنیتی، انتظامی و قضایی برگزار شد.

شنبه 29 ارديبهشت 1397

معاون فرماندار تهران و بخشدار آفتاب از روستای مرتضی گرد بازدید نمودند

(87)

تحریریه خبر- " احمد اسمعیل وند" معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری تهران و " محمود صوفی" بخشدار آفتاب با اعضای شورای اسلامی روستای مرتضی گرد از این روستا بازدید میدانی به عمل آوردند.

شنبه 29 ارديبهشت 1397

جلسه کمیته مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز بخش آفتاب برگزار شد

(62)

تحریریه خبر- جلسه کمیته مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز بخش آفتاب روز دوشنبه به ریاست بخشدار آفتاب در تالار اجتماعات این بخشداری برگزار گردید.

سه شنبه 25 ارديبهشت 1397

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی: دولت طرح جامع مدیریت شهری را ارایه کند

(20)

تحریریه خبر- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگاه مجلس به طرح جامع مدیریت شهری جدی است افزود: دولت طرح جامع مدیریت شهری را به صحن مجلس بیاورد و ارایه کند.

سه شنبه 25 ارديبهشت 1397

اولین جلسه شورای ادرای بخش آفتاب در سال جاری برگزار شد

(75)

تحریریه خبر- نشست شورای اداری بخش آفتاب به ریاست بخشدار آفتاب و با حضور روسا ، مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی، خدمات رسان، امنیتی و انتظامی در تالار اجتماعات این بخشداری برگزار شد.

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

فرماندار تهران: افزایش سرانه فضای ورزشی و آموزشی گام مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی است

(20)

تحریریه خبر- فرماندار تهران ضمن تاکید به نقش سازنده و اصولی آموزش و پروش، ورزش و جوانان و بهزیستی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی افزود: افزایش سرانه فضای ورزشی و آموزشی گام مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی است.

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

استاندار تهران: آموزش و پرورش پایه و اساس کشور است

(14)

تحریریه خبر- استاندار تهران ضمن اشاره به ساخت و نوسازی مدارس گفت: متاسفانه کم توجهی به ساخت ، نوسازی و بهسازی مدارس از گذشته بوده و در ادوار مختلف ادامه یافته است این در حالی است پایه و اساس یک کشور ، داشتن آموزش و پرورش مناسب است.

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

جلسه ساماندهی روستای مرتضی گرد در بخشداری آفتاب برگزار شد

(65)

تحریریه خبر- هجدهمین جلسه ساماندهی روستای مرتضی گرد به ریاست " غلامحسین آرام" معاون فنی عمرانی فرمانداری تهران و با حضور بخشدار آفتاب و اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای مرتضی گرد در تالار اجتماعات این بخشداری برگزار گردید.

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397