En
 آرشیو اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

اخطار برای 700 هزار مشترک تهرانی / تقدیر از 70 درصد مشترکان تهرانی

مدیرعامل آبفای استان تهران از قطع آب مشترکان تهرانی با مصرف بالای ٢٠٠ مترمکعب از روز شنبه به مدت هفت ساعت خبر داد و گفت: برای مشترکان ٥٠ تا ٢٠٠ متر مکعب یک ماه برای اصلاح الگوی مصرف مهلت دادیم.
يکشنبه 19 مرداد 1393

ورود شبانه تعزیرات تهران به میادین میوه و تره بار / دست گران فروشان و دلالان رو شد

مدیرکل تعزیرات استان تهران اعلام کرد: گران‌فروشی، اشغال و اجاره خیابان توسط دلالان و صاحبان حجره عمده تخلفات در میدان تره‌بار مرکزی تهران را تشکیل می‌دهد و طرح نظارت بر بازار میوه تا زمانی که کار مفیدی صورت بگیرد، ادامه خواهد داشت.
شنبه 18 مرداد 1393

27 حلقه چاه آب غيرمجاز در تهران مسدود شد / اعلام مناطق متخلف در پايتخت

مدير امور منابع آب تهران بزرگ گفت: در خرداد و تيرماه امسال از خروج بيش از يك ميليون و 242 هزار مترمكعب آب سفره هاي زيرزميني در حوزه عملكرد اين امور جلوگيري شده است.
شنبه 18 مرداد 1393

600 تابلو حمل با جرثقیل و توقف مطلقا ممنوع در تهران برچیده شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کاهش تابلوهای حمل با جرثقیل و توقف مطلقا ممنوع خبر داد و گفت: بیش از 600 تابلو حمل با جرثقیل و توقف مطلقا ممنوع در شهر تهران جمع آوری شد.
شنبه 18 مرداد 1393

10 هزار موتورسیکلت در تهران حمل‌بار می‌کنند/83 هزار تاکسی در تهران داریم

فرماندار تهران گفت: شهرداری تهران اصلاح سیستم حمل و نقل 10 هزارموتورسیکلت‌ که حمل بار انجام می‌دهند را باید در دستور کار قرار دهد.
شنبه 18 مرداد 1393

طرح تکریم زنان قدم برجسته شهرداری تهران است/چشم به راه تحقق وعده های دولتیم/ انگلیس، پشت صحنه شبکه های ماهواره ای توقیف شده

خطیب موقت نماز جمعه تهران،با اشاره به گذشت یک سال از عمر دولت یازدهم از به تاخیر افتادن تحقق اقتصاد مقاومتی ابراز نگرانی کرد و گفت: دولت از ظرفیت تحصیلکرده‌های بسیار دانشگاه‌ها برای محقق کردن اقتصاد مقاومتی بهره بگیرد.
شنبه 18 مرداد 1393

بازار تهران ساماندهی و ایمن سازی می‌شود/می‌توان150کیلومتر مترو در 5 سال ساخت

فرماندار تهران گفت: روزانه بیش از سه میلیون نفر در بازار تهران تردد می‌کنند، بنابراین باید به درستی از ظرفیت‌های این بازار بزرگ با ساماندهی و ایمن‌سازی استفاده کرد.
شنبه 18 مرداد 1393

قیمت میوه در میادین تره بار شهرداری تا 40 درصد ارزانتر از مغازه ها

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: سازمان میادین میوه و تره بار به عنوان بزرگترین شبکه عرضه میوه و تره بار در سطح شهر تهران به منظور خدمات رسانی به شهروندان در راستای اهداف کلان شهرداری تهران، محصولات میوه و تره بار را حدود 37 تا 40 درصد پایین تر از سایر مراکز سطح شهر عرضه می کند.
چهارشنبه 15 مرداد 1393

تحقق شعار اعتدال وحدت داخلی در برابر دشمن خارجی را رقم می‌زند/حجاب و عفاف نیازمند کار فرهنگی/ساخت‌و ساز در شرق تهران به بن‌بست رسیده

فرماندار تهران با اشاره به ضرورت تلاش مسئولان در زمینه فرهنگی گفت: در زمینه عفاف و حجاب کار فرهنگی باید صورت بگیرد.
چهارشنبه 15 مرداد 1393

اجرای طرح برخورد با مالخران در تهران/ جمع آوری 600 معتاد در پایتخت

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با مالخران گوشی همراه و اجناس سرقتی، قاچاقچیان به خصوص سیگار، خرده فروشان مواد مخدر و معتادان در محدوده بازار مولوی پایتخت خبر داد و گفت: در روز گذشته و امروز 600 معتاد در تهران شناسایی و دستگیر شدند.
سه شنبه 14 مرداد 1393