En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

مشروح نمازعبادی سیاسی جمعه بخش کن - 5 اردیبهشت 93

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، نماز جمعه این هفته بخش کن به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر یحیی صالح‌نیا امام جمعه بخش کن و با سخنرانی پرویز سروری عضوشورای شهر تهران و نماینده‌ی سابق مجلس شورای اسلامی برگزار گردید .
سه شنبه 9 ارديبهشت 1393

از همه می‌خواهم با شناسنامه حرف بزنند و بگویند از کجا هستند

رئیس‌جمهور گفت: ما از همه می‌خواهیم با شناسنامه حرف بزنند و بگویند از کجا هستند؛ بگویند وابسته به کدام جناح هستند؛ با نام جناح خود سخن بگویند و نه با نام ملت ایران.
سه شنبه 9 ارديبهشت 1393

تودیع و معارفه رئیس دادگستری استان تهران برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری استان تهران ظهر دیروز با حضور عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران برگزار شد.
سه شنبه 9 ارديبهشت 1393

تماس با ما

.
سه شنبه 9 ارديبهشت 1393

تماس با ما

.
دوشنبه 8 ارديبهشت 1393

دیدار فرماندار تهران با مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب

فرماندار تهران شب گذشته (6 اردیبهشت‌ماه) با مدیران برگزاری بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دیدار کرد و به بحث و گفت‌و‌گو درباره برگزاری اين رويداد بزرگ فرهنگي پرداخت.
يکشنبه 7 ارديبهشت 1393

بهتر شدن چهره تهران با اجرای طرح جمع‌آوری معتادان

استاندار تهران با بیان اینکه مردم باید در قبال موضوع مواد مخدر حساسیت داشته باشند تاکید کرد: اگر شهروندان نسبت به این موضوع حساسیت و توجه داشته باشند در مدت زمان کوتاهی می توان به اهداف کاهش آسیب مواد مخدر رسید.
يکشنبه 7 ارديبهشت 1393

مسئولان فرمانداری تهران

.
شنبه 6 ارديبهشت 1393

پنج نمازخانه در ورزشگاه های جنوب غرب تهران افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران ، پنج نمازخانه ورزشگاه های جنوب غربی شهر تهران با حضور براتلو معاون سیاسی امنیتی استانداری تهران، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و سایر چهره های ورزشی تهران امروز افتتاح شد.
شنبه 6 ارديبهشت 1393

سامانه پیامکی ارتباط مردم با فرماندار

به اطلاع کلیه همشهریان عزیز می رساند ، به منظور تکریم و ارزش نهادن به رای و نظر مردم خوب شهرستان تهران مشتمل بر شهر ، بخش ها و دهستانهای تابعه این شهرستان ، سامانه پیامکی 50002708 افتتاح گردید .
شنبه 6 ارديبهشت 1393